Получите эту позицию бесплатно при покупке «Планшет Pixus Falcon 8/256GB 4G Grey»
Новий, потужний планшет Pixus FALCON оснащений просто «космічним» дисплеєм, який створений для передачі неймовірної краси цифрового зображення з надвисокою деталізацією. Розмір дисплея планшета Falcon складає 10.95 дюймів, роздільна здатність 2К (2000х1200 px) частота оновлення 90 Hz, матриця IPS. Дані характеристики дисплею продемонструють вам зображення на якісно іншому, вищому рівні, навіть в порівнянні з Full HD дисплеями. Завдяки високій роздільній здатності ви зможете чітко побачити всі деталі зображення, дрібний текст або графічні елементи в іграх без зайвої перевтоми для очей, навіть при тривалому використанні!
Також завдяки сучасній технології повного ламінування Incell та матриці IPS, екран планшета Pixus FALCON передає яскраве зображення з природними кольорами, які надмірно не сліплять та не перевтомлюють очі в порівнянні з AMOLED матрицею. Пориньте в космічну цифрову реальність разом з новим планшетом Pixus FALCON.
Планшет Falcon має дисплей з частотою оновлення екрану 90 Hz. В порівнянні з дисплеєм із частотою оновлення в 60 Hz, 90 Hz забезпечують набагато більш деталізоване зображення в динамічних сценах, наприклад в іграх, а також неймовірно приємну та плавну зміну зображення при роботі з інтерфейсом планшету, або гортанні сторінок в соціальних мережах. Спробувавши використання планшета Pixus FALCON з екраном в 90 Hz вам більше ніколи не захочеться повернутися до пристроїв де дисплей має 60 Hz.
Ще однією превагою частоти оновлення в 90 Hz є оптимальна енерговитратність. В порівнянні з пристроями, які мають частоту оновлення 120-144 Hz, 90 Hz передає таке саме плавне та деталізоване зображення, при тому не виснажуючи батарею, як це роблять дисплеї з 120-144 Hz. Насолоджуйтеся довготривалою роботою та деталізованим зображенням разом з планшетом Pixus FALCON.
Pixus FALCON – сучасний, потужний планшет, створений для роботи в важких додатках та іграх, навіть за умови їх одночасної роботи. Основною характеристикою та перевагою планшета Falcon є великий обсяг оперативної пам’яті - 8 GB. Такий великий обсяг оперативної пам’яті забезпечить швидку та стабільну роботу складних додатків або ігор одночасно з фоновими програмами, які постійно працюють.
Вбудована пам'ять моделі Pixus FALCON обсягом в 256 GB забезпечить вас достатньою кількістю «вільного місця» для зберігання великого обсягу особистих файлів, фотографій, відео, музики, можливість встановлення важких ігор та програм. А якщо ви хочете перетворити Falcon на персональне сховище всіх цифрових файлів, планшет підтримує microSD карти пам’яті обсягом аж до 1 Терабайт!


Pixus FALCON оснащений восьмиядерним, потужним процесором MediaTek Helio G99. Даний процесор чудово підходить щоб запустити та розігнати на максимум вимогливі програми та ігри! Процесор має 2 ядра Cortex-A76 частотою у 2.2 ГГц та 6 ядер Cortex-A55 з частотою у 2 ГГц, графічний прискорювач Mali-G57 MC2. Завдяки гідному доповненню Helio G99 в 8 Gb оперативної пам’яті ви отримаєте планшет готовий до запуску важких ігор та програм. Pixus FALCON – новий потужний та доступний планшет!
Планшет Falcon чудово підходить для сучасної роботи. Офісні програми, ділові зустрічі, онлайн конференції та семінари – планшет Pixus FALCON стане незамінним помічником в даних справах. Завдяки привабливому, сучасному дизайну планшет Falcon підкреслить ваш високий статус на ділових зустрічах, на великому дисплеї з високою роздільною здатністю дуже приємно працювати та приймати участь у відео зустрічах.
Також Pixus FALCON підтримує швидкий мобільний інтернет 4G та швидкісний Wi-Fi з частотою 5 ГГц. Швидкісний Wi-Fi (5 ГГц) забезпечує краще з’єднання з інтернетом та стабільний сигнал, з таким інтернетом та планшетом Falcon ваша онлайн зустріч або урок пройдуть чудово без затримок та проблем зі з’єднанням. Додатково планшет Falcon оснащений роз’ємом nano-SIM та підтримує функцію телефонних дзвінків. Завдяки цьому, навіть коли немає інтернету, ви можете подзвонити, як по звичайному мобільному телефону!


Технології не стоять на місці та продовжують розвиватися шаленим темпом, в таких умовах сумісність нових додатків з операційною системою девайса стоїть надзвичайно гостро! Pixus FALCON працює на новій «чистій» операційній системі ANDROID 14, без будь-яких сторонніх оболонок та програм. Основні переваги/особливості ANDROID 14, якими ви можете скористуватися:
1) Відсутність встановлених програм (Простий та зрозумілий інтерфейс; Оптимізація та стабільність; Висока продуктивність; Економія сховища вбудованої пам’яті.)
2) Роздільне регулювання гучності - можливість налаштовувати гучність виклику та повідомлень окремо.
3) Регулювання захоплення скріншоту - можливість вибрати область екрана, яка буде захоплюватися під час створення скріншота. Це дозволяє захистити конфіденційні дані.
4) Новий музичний плеєр у шторці повідомлень.
5) Монохромний режим інтерфейсу.
В наш час автономність роботи від вбудованого акумулятора ледь не ключовий фактор для всіх технологічних гаджетів. Саме тому планшет Pixus FALCON оснащений великим акумулятором обсягом в 7000 мАг. Обравши планшет Falcon ви зможете одночасно працювати та проводити ділову відеозустріч без зайвих турбот, що пристрій може швидко розрядитися в самий важливий момент.
Також акумулятор планшета Pixus FALCON підтримує швидку зарядку в 33W. Дана потужність надає швидку підзарядку планшету при тому зберігаючи безпеку від перегріву і забезпечуючи довготривалість роботи акумулятора.


Ми потурбувались про ваш комфорт та зручність при використанні планшету Pixus FALCON і додали в комплект до планшету надійний мережевий зарядний пристрій потужністю 33W, який забезпечить більш швидку та безпечну підзарядку вашого нового планшета! Вам не доведеться витрачати додаткові кошти на хороший зарядний пристрій, разом з Pixus FALCON ви отримаєте все і одразу.
Pixus FALCON має не тільки потужні характеристики всередині, а і привабливий, сучасний, мінімалістичний дизайн, який зможе доповнити ваш образ, та підкреслити статус. Задня кришка планшету виконана з металу, металевий корпус планшета Falcon приємний на дотик, запобігає зайвому перегріванню, а також захищає планшет від незначних ударів або пошкоджень. Заокруглені краї та тонкі рамки навколо дисплею забезпечують комфортне використання і придають планшету футуристичний вигляд.
Модуль камер планшета Pixus FALCON складається із трьох камер: 2 MП + 8 MП + 16 MП та спалаху. Дана комбінація камер дозволяє створювати вам якісні знімки для фіксації улюблених моментів, або робочих справ чи документів. Pixus FALCON – потужний та стильний планшет за доступною ціною.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pixus |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Диагональ экрана | 10.95 дюйм |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | MediaTek Helio G99 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | планшет, Type-C кабель, інструмент для видалення SIM-карти, зарядний пристрій 33 Вт, інструкція з експлуатації + гарантійний талон |
| Модель планшета | Pixus Falcon |
| Память | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | до 1 Гб |
| Экран | |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Графический чипсет планшета | Mali-G57 |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | GPRS, Wi-Fi , Bluetooth |
| Работа в режиме телефона | Да |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Система A-GPS | Да |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5.0 |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 16 |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Встроенный микрофон | Да |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 7000 мА/ч |
| Особливості швидкої зарядки | 33 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Поддержка операционной системы | Android 14 |
| Другие функции и особенности | Акселерометр, Датчик освещенности, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 258 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Толщина | 7.95 мм |
| Вес | 515 г |
| Интерфейсы | |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-С Роз'єм 3.5 мм |
| Камера | |
| Основна камера: | 16+8+2 Мп |
| Фронтальна камера: | 5 Мп |