Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон ZTE Nubia V70 Max 6/128GB Gray»
Смартфон Nubia V70 Max дає можливість користувачеві взяти від життя максимум. Суперміцний корпус для найактивнішого використання 24/7. Неймовірна ємність протягом двох діб за середнього рівня використання ресурсу акумулятора. Дійсно великий екран з діагоналлю 6,9 дюйма з тонкими рамками забезпечує заворожуюче масштабний простір як для розваг, так і для робочих завдань. Легкий, стильний, функціональний і практичний, смартфон готовий до будь-яких пригод.

Надвеликий дисплей 6,9 дюйма дозволяє розширити межі можливого під час перегляду улюбленого контенту та скролінгу соцмереж. Насолоджуйся кінематографічною якістю картинки на екрані з частотою оновлення кадрів 120 Гц. Плавність і деталізація кожної динамічної швидкісної сцени гарантована. Висока щільність пікселів дає можливість оцінити насиченість і текстури під час перегляду.

Девайс оснащений акумулятором ємністю 6000 мА·год: за середнього рівня використання ресурсів смартфона заряду вистачить для 30-36 годин безперебійної роботи. Інтелектуальна система енергозбереження забезпечує тривалий термін служби батареї за рахунок оптимізації процесів споживання заряду. З більш ніж 800 циклами заряджання-розряджання акумулятор має тривалу надійність і довговічність. Швидка зарядка потужністю 22,5 Вт у 2,5 раза скорочує процес відновлення рівня заряду.

Посилений каркас корпусу і міцна рама забезпечує максимальний захист смартфона Nubia V70 Max. Він стійкий до падінь з висоти до 1,5 м і захищає пристрій від ударів, пошкоджень. Захищеність конструкції багаторазово тестувалася в складних умовах і отримала всі необхідні сертифікати.


Гаджет захищений від пилу і бризок за стандартом IP54, що забезпечує комфортне використання в різних умовах. Якщо під час прогулянки почався дощ або краплі води потрапили на девайс на кухонному столі, то це ніяк не позначиться на функціоналі пристрою. Корпус захищений від попадання пилу за допомогою спеціальних вкладок на внутрішній частині стиків конструкції. Бери смартфон Nubia V70 Max із собою куди завгодно і користуйся ним з максимальною впевненістю: він зберігає плавність інтерфейсу і високий рівень чуйності навіть після 48 місяців використання.
Для створення яскравих пам'ятних кадрів девайс оснащений потрійною 50-мегапіксельною камерою з алгоритмами, що працюють на базі штучного інтелекту. Ти можеш вловлювати динамічні моменти без змазування і розпливчастості. Смарт-ластик допоможе прибрати зайві об'єкти в кадрі, зробивши його більш гармонійним. Твори, експериментуй і проявляй креативність, створюючи справжні фотошедеври.

Щоб користувач міг безперебійно користуватися гаджетом, одночасно вирішуючи десятки завдань без зависань і зволікань, гаджет підтримує технологію злиття пам'яті. Вона дає можливість розкрити потенціал смартфона і змогу розв'язувати ресурсомісткі завдання. Безперебійна багатозадачність з розширеною оперативною пам'яттю відкриває світ нових можливостей, які втілюються в життя в одну мить. Збільшений обсяг сховища вирішує проблему недостатності вільного місця для зберігання під рукою всіх необхідних архівів, документів, медіаконтенту.

Високо налаштовувана й оптимізована для кожного користувача система MyOS забезпечує ефективне та безперебійне використання гаджета. Живий острів версії 2.0 зручно розташований і відображає важливі повідомлення, нагадування та дії в режимі реального часу. Ти точно не пропустиш зустріч, поїздку або побутове завдання, адже всі сповіщення завжди знаходяться на виду.

Технологія Z-SmartCast дозволяє транслювати екран смартфона на пристрій з великим дисплеєм. Використовуй гаджет як ігрову консоль, щоб отримати ще більше захопливих і яскравих емоцій від проходження рівнів. Показуй друзям і близьким контент з відпустки, транслюй футбольні матчі та вмикай музику на колонках, легко під'єднавши смартфон.


Ти можеш зробити ідеальний скріншот обраної частини екрана, просто тривало натиснувши на сенсорну панель трьома пальцями. Розблокування гаджета за знімком обличчя та відбитком пальця захищає девайс від зловмисників. Покращений звук DTS забезпечується кодуванням сигналу з більш високим бітрейтом, що дає змогу насолоджуватися якіснішим та об'ємнішим звучанням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 22.5 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, ГЛОНАСС, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 171.8 мм |
| Толщина | 8.3 мм |
| Ширина | 78.4 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G57 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.9 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 267 |
| Разрешение экрана | 1640x720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Фотокамера | Да |
| Основные | |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C Аудио 3,5 |
| Комплектация | Смартфон Зарядний пристрій Кабель Захисна плівка Чохол Інструкція Гарантійний талон |
| Модель смартфона: | ZTE Nubia V70 Max |
| Операционная система | Android 14 |
| Камера | |
| Основна камера | 50 Мп + 2 Мп |
| Фокусування | автоматичне |
| Фронтальна камера: | 8 Мп |