6 999 ₴
5 799 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон ZTE Nubia V70 Design 8/256GB Gray»

Смартфон Nubia V70 Design з 6.7-дюймовим дисплеєм із частотою до 120 Гц відтворює чітке та плавне зображення, яке відмінно видно навіть у сонячну погоду. Система камер 50 Мп створює чудові фото за будь-яких умов зйомки. Батарея 5000 мАч + швидке заряджання потужністю 22.5 Вт дають можливість вільно користуватися смартфоном весь день і не думати про підзарядку. Розблокування по обличчю або за допомогою відбитка надає швидкий доступ до пристрою максимально зручним способом.
Дисплей діагоналлю 6.7 дюйма, обрамлений непомітними рамками, займає 91% площі та забезпечує більше місця для ігор, відпочинку та спілкування. Яскраве та деталізоване зображення виглядає реалістично, створюючи ефект занурення під час перегляду відео або під час гри. Частота оновлення 120 Гц гарантує плавне та чітке відображення динамічного контенту та м'який скролінг.


Прокачай свою багатозадачність із новим Live Island 2.0. Це твоя особиста інтерактивна зона на екрані, де в реальному часі відображаються повідомлення, статуси програм, нагадування та інша корисна інформація. Тепер все, що тобі потрібно, завжди у зоні твоєї уваги і легко доступне одним дотиком. Користуйся своїм смартфоном ще ефективніше – тепер це просто та інтуїтивно зрозуміло.
Дизайн Nubia V70 Design поєднує розкішну палітру кольорів і приємну надотик текстуру поверхні. М'які лінії та тонка форма дозволяють зручно тримати смартфон у руці та полегшують навігацію.


Об'єм оперативної пам'яті може бути розширений до 20 Гб, щоб Nubia V70 Design легко та плавно долав будь-які пікові навантаження. Завдяки цьому всі програми відкриваються миттєво, а робота смартфона відрізняється стабільністю та злагодженістю при вирішенні будь-яких завдань. Внутрішнє сховище об'ємом до 256 ГБ надовго позбавить тебе проблеми дефіциту місця: ти зможеш зберігати десятки тисяч фото і пісень, а також понад 900 серій улюблених серіалів.
Ти встигнеш зробити більше завдяки батареї ємністю 5000 мА.год, яка забезпечує цілий день роботи Nubia V70 Design без заряджання. А супер-швидка зарядка потужністю 22.5 Вт забезпечує підзарядку дуже швидко.

Основна камера допоможе отримувати деталізовані знімки з роздільною здатністю 50 Мп всього одним натисканням. Знімай з будь-якого ракурсу і за будь-якого освітлення, всі твої фото будуть чудової якості, будь то нічна або портретна зйомка або фото, зроблене просто на ходу.

16-мегапіксельна фронтальна камера з алгоритмами оптимізації зображення на ШІ допоможе робити селфі, де ти завжди в центрі уваги і виглядаєш природно та харизматично.

Перетворюй свої фотографії на професійні роботи за допомогою штучного інтелекту. Інструменти на кшталт "Чарівної гумки" для видалення зайвого та "Чарівного редактора" для коригування зображень допоможуть тобі створювати ще більше кумедних і креативних фото без зусиль.

Відкрий для себе розширені функції штучного інтелекту та користуйся інструментами при вирішенні найрізноманітніших завдань: розпізнавай, перекладай та редагуй тексти, здійснюй пошук по фото, покращуй якість зображень, створювай історії та багато іншого.

Щоб розблокувати Nubia V70 Design, достатньо одного дотику до сканера відбитків пальців або можна швидко скористатися функцією розблокування по обличчю. Надійна система аутентифікації потурбується, щоби твоя особиста інформація не потрапила в чужі руки.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 22.5 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, ГЛОНАСС, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G57 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 261 |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Фотокамера | Да |
| Основные | |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C Аудио 3,5 |
| Комплектация | Смартфон Зарядний пристрій Кабель Захисна плівка Чохол Інструкція Гарантійний талон |
| Модель смартфона: | ZTE Nubia V70 Design |
| Операционная система | Android 14 |
| Тип слота: | SIM + SIM + MicroSD |
| Камера | |
| Основна камера | 50 Мп + 2 Мп |
| Фокусування | автоматичне |
| Фронтальна камера: | 16 Мп |