8 999 ₴
8 699 ₴


Розроблена soundcore конструкція FlexiCurve зменшує розмір навушників на 50%. Завдяки компактному і складаному дизайну навушників з системою шумозаглушення soundcore Space One Pro, ви можете взяти з собою більше речей.

Удосконалені драйвери soundcore Space One Pro оснащені потрійними композитними діафрагмами для ідеального звукового балансу та режимом LDAC для аудіо високої роздільної здатності. Насолоджуйтесь високоякісним, неспотвореним звуком з коефіцієнтом нелінійних спотворень менш ніж 3%.

Насолоджуйтесь звуком, який триває кілька днів, а надшвидка зарядка забезпечує 8 годин відтворення всього за 5 хвилин. Навушники Space One Pro можуть похвалитися вражаючим часом автономної роботи протягом 40 годин з увімкненим ANC і 60 годин з вимкненим ANC.

Покращені та вдосконалені навушники з шумозаглушенням Space One Pro націлюються на ширший діапазон шуму під час руху та усувають його в режимі реального часу, адаптуючись до ваших динамічних рухів.

Ідеально підходять для далеких подорожей. Оголів’я Space One Pro, що знижує тиск, і пінні амбушури з ефектом пам’яті роблять комфорт пріоритетом навіть під час тривалих сеансів прослуховування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Цвет | Белый |
| Максимальная воспроизводимая частота | 20000 Гц |
| Материал амбушюра | Силикон |
| Минимальная воспроизводимая частота | 20 Гц |
| Сопротивление | 16 Ом |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | Оголовье |
| Тип подключения | Комбинированное |
| Тип разъема | Bluetooth / jack 3.5 |
| Форма разъема | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Акустическое оформление | Закриті |
| Вид бездротового зв'язку | Bluetooth 5.3 |
| Время зарядки | 2 години |
| Входить до комплекту | гарнітура, кабель mini Jack 3.5 мм, чохол, посібник, гарантія |
| Модель навушника | Anker SoundCore Space One Pro |
| Можливість дротового підключення | Є |
| Особливості конструкції | Регульоване наголов'я |
| Размер | 190 х 163 х 89 мм |
| Разъемы | mini-jack (3.5 мм) |
| Тип излучателей | Динамічні |
| Тип элементов питания | Літій-іонна перезаряджувана батарея |
| Час роботи в режимі відтворення музики | до 40 год |
| Частотний діапазон мікрофона | 20 - 8 000 Гц |
| Число каналов | Стереофонічні |
| Чохол в комплекті | Є |
| Чувствительность (дБ) | 135 дБ |
| Чутливість мікрофона | -35 дБ |