Цену уточняйте

Зустрічайте Galaxy A56! Завдяки тонкому корпусу (7,4 мм) і легкій вазі (198 г) смартфон надзвичайно зручно тримати в руці. Вдосконалені камери гармонійно інтегровані в оновлений лінійний дизайн. Обирайте свій ідеальний колір: графіт, світло-сірий, оливковий та рожевий.

Функція Circle to Search від Google тепер доступна на Galaxy A56. Просто обведіть, виділіть або торкніться об'єкта чи тексту на екрані – і миттєво отримайте результати пошуку Google.

Видалення об'єктів допомагає легко позбавлятися небажаних об'єктів на задньому плані. Функція автоматично розпізнає, усуває їх і заповнює простір, створюючи досконалий знімок.

Створюйте унікальні фільтри або надавайте фото й відео стильного ретроефекту плівки.


Створюйте якісні відео швидко та без зайвих зусиль
Виберіть найвдаліші вирази облич у Motion Photos, щоб створити бездоганний груповий знімок.

Робіть чудові фото та відео з оновленою камерою 50 МП на Galaxy A56. Вона автоматично розпізнає небо, тон шкіри, обличчя, волосся та траву, миттєво покращуючи якість зображення.

Тепер ваші селфі готові до публікації без додаткової обробки. Покращена фронтальна камера 12 МП у Galaxy A56 створює чіткі та яскраві знімки без розмиття.


Камери нового Galaxy A56 стали ще потужнішими, оскільки вловлюють більше світла для створення чітких і деталізованих нічних знімків із мінімальним рівнем шуму.
Відчуйте потужність оновленого восьмиядерного процесора. Завдяки покращеній системі охолодження та сховищу до 256 ГБ ви зможете легко переходити від задачі до задачі, стримити та грати з максимальним комфортом.

Пориньте у світ розваг із великим 6,7-дюймовим екраном FHD+ Super AMOLED. Технологія Vision Booster із яскравістю 1 200 ніт забезпечує чітке та комфортне зображення за будь-якого освітлення.

Завдяки потужній батареї на 5 000 мА·год (типове значення), що забезпечує до 29 годин безперервного відтворення відео, можна довго не турбуватися про заряд свого Galaxy A56.


Міцний металевий корпус та скло Corning® Gorilla® Glass Victus®+ надійно захищають стильний дизайн Galaxy A56. Крім того, клас захисту IP67 забезпечує стійкість нових смартфонів із Galaxy A до пилу та бризок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Модель телефона | Samsung Galaxy A56 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу | Вологозахист Пилозахищений |
| Интерфейсы и подключения: | USB Type-C |
| Модель смартфона: | Samsung Galaxy A56 5G EU |
| Операционная система | Android 15 |
| Стандарт захисту | IP67 |
| Тип слота: | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Режим защиты зрения, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 198 г |
| Высота | 162.2 мм |
| Толщина | 7.4 мм |
| Ширина | 77.5 мм |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 384 |
| Разрешение экрана | 2340x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | Super AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 12 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Samsung Exynos 1580 |
| Частота процессора | 2900 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Комплектация | Смартфон, кабель, Керівництво, Гарантія, фіскальний чек |
| Камера | |
| Камера | 50 Мп + 12 Мп + 5 Мп |
| Оптична стабілізація | Є |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера: | Фронтальна камера |