21 999 ₴
20 999 ₴
Кожна деталь – від дизайну корпусу, закругленого з чотирьох кутів, до тонкої рамки – створена для того, щоб телефон було приємно й зручно тримати в руці. Відчуйте неперевершену якість на дотик завдяки м’якому покриттю.
.jpg)
Знімайте більше – від епічних пейзажів до екстремальних великих планів – вдосконалені об’єктиви та датчик освітлення забезпечують яскраві кольори та ідеальне освітлення кожного знімка.
.jpg)
Створюйте чудово збалансовані портрети з персоналізованим розмиттям і фокусною відстанню, які створюють ідеальну композицію. Динамічне боке інтелектуально збільшує глибину для професійного вигляду, гарантуючи, що кожен кадр буде довершеним і природним.
.jpg)
Moto AI аналізує вміст екрана та пропонує подальші дії в режимі реального часу. Плануєте подорож? ШІ порекомендує добірку доступних готелів і цікавих локацій поблизу, а також запропонує поділитись інформацією з попутником – підготуйтеся до подорожі без зайвих зусиль.
.jpg)
Не хвилюйтеся, адже Motorola Edge 60 Pro витримує падіння, суворі умови та має найвищий рівень захисту від води й пилу.
.jpg)
Потужна батарея отримала відзнаку DXOMARK 2025 Gold Label за найкращу продуктивність, піднявшись на вершину рейтингу, адже з нею ви можете фотографувати, спілкуватися, дивитися й проводити відеотрансляції без обмежень.
Насолоджуйтеся надзвичайно яскравими кольорами, чіткою деталізацією та плавною роботою на безрамковому pOLED-дисплеї з великою роздільною здатністю і частотою оновлення 120 Гц. Реалістичне зображення HDR10+ і захопливий звук із технологією Dolby Atmos забезпечують найкращі враження.
.jpg)
Насолоджуйтеся надшвидкою продуктивністю та ефективністю на базі ШІ із процесором MediaTek. Не допускайте перегрівання завдяки вдосконаленому терморегулюванню, зберігайте більше з накопичувачем об’ємом до 512 ГБ і легко перемикайтеся між додатками завдяки оперативній пам’яті нового покоління.
.jpg)
Керувати безпекою телефона тепер легко: Moto Secure забезпечує засоби контролю конфіденційності й захисту мережі, а також дає змогу створювати приховані папки.
.jpg)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Модель смартфона: | Motorola Edge 60 Pro |
| Стандарт захисту | IP69 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 90 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, NavIC, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 186 г |
| Высота | 160.69 мм |
| Толщина | 8.24 мм |
| Ширина | 73.06 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 444 |
| Разрешение экрана | 2712x1220 |
| Тип экрана | P-OLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 50 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Частота процессора | 3350 МГц |
| Память и процессор | |
| Графічний процесор | Mali-G615 MC6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.0 + f/2.0 |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Процессор | MediaTek Dimensity 8350 |
| Фронтальна камера, Мп | 50 Мп, f/2.0 |
| Экран | |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 7i |
| Камера | |
| Оптична стабілізація | Є |
| Основная камера: | 50 Мп + 50 Мп + 10 Мп |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |