8 999 ₴
6 499 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Oppo A3 4G 6/256GB Starry Purple»
Опис
OPPO A3 — трендовий смартфон, який пропонує хорошу начинку за доступну ціну. Підійде для щоденного використання, адже має широкий функціонал у зручному корпусі.
Особливості:
- великий дисплей з яскравістю 1000 ніт;
- швидка зарядка SUPERVOOC потужністю 45 Вт;
- ударостійкість військового рівня.
Модель оснащена 6,7-дюймовим екраном з матрицею IPS, високою роздільною здатністю та частотою оновлення. Завдяки високому рівню яскравості цей дисплей відображає картинку чітко та контрастно навіть при найяскравішому сонячному світлі.
Основна ультрачітка камера на 50 МП дозволить робити якісні світлини з реалістичними кольорами. Технологія штучного інтелекту покращить ваші 5-мегапіксельні селфі, щоб ви як завжди мали найкращий природний вигляд. Dual-View Video автоматично об’єднуватиме кадри з обох камер в одне відео, що дозволить ділитися більш різноманітними ракурсами.
Стабільну роботу ґаджета гарантуватиме мобільний процесор Snapdragon 6s 4G Gen1. завдяки місткому внутрішньому сховищу та достатній кількості оперативної пам'яті отримайте безперебійне завантаження всіх програм. А системний механізм Trinity Engine від OPPO забезпечує плавність і стабільність роботи навіть під тиском.
Акумулятор місткістю 5 100 мАг з підтримкою швидкої зарядки дасть змогу активно використовувати смартфон для своїх потреб протягом всього дня. Крім того, за короткий проміжок часу відновлюйте заряд пристрою, щоб повернутись до роботи чи розваг.

- надійний захист корпуса;
- 6.67" дюймовий дисплей;
- основна камера 50 МП;
- процесор Snapdragon 6s 4G Gen1;
- акумулятор на 5100 мАг.
OPPO A3 отримав стриманий класичний дизайн у міцному ударостійкому корпусі, який повністю відповідає військовим стандартам. А завдяки захисту від попадання вологи він залишається функціональним навіть при попаданні бризок.


Великий 6.67" дюймовий дисплей порадує вас не лише частотою оновлення у 90 Гц, а й збільшеною яскравістю до 1000 ніт, що дозволяє зображенню залишатися чітким навіть під прямим сонячним промінням.
Splash Touch забезпечує, щоб телефон залишався чутливим і реагував на ваші дії навіть з мокрими руками або краплями води на дисплеї.


Ультрагучний режим підвищує гучність до 300%, забезпечуючи чітке сприйняття дзвінків навіть на фоні сильного шуму.
50-мегапіксельна камера за замовчуванням робить знімки з роздільною здатністю 12.5 МП, що дозволяє значно економити пам'ять вашого смартфона, щоб ви змогли зберегти ще більше приємних та теплих спогадів.


Технологія штучного інтелекту для портретної ретуші покращує ваші селфі та дозволяє легко та швидко їх редагувати для отримання бездоганного результату.
Знімайте одночасно з передньої та задньої камер, а Dual-View Video автоматично об'єднає їх в одне відео для різноманітних ракурсів.


Для надійної продуктивності ґаджет оснащено процесором Snapdragon 6s 4G Gen1, який забезпечує швидшу і плавнішу роботу завдяки розширенню оперативної пам’яті, яка використовує невикористаний простір для покращення продуктивності.
Будьте впевнені, що ваш телефон завжди відповідає вашим потребам. Ексклюзивний механізм Trinity Engine від OPPO гарантує плавну і стабільну роботу навіть у найзавантаженіших ситуаціях.


Цей смартфон оснащений акумулятором місткістю 5100 мАг, чого вистачить на тривалий термін активного використання. А завдяки швидкій зарядці SUPERVOOC TM 45 Вт, він заряджається до 50% за 30 хвилин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Фиолетовый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Комплектация | Смартфон, зарядний пристрій + кабель |
| Модель смартфона: | Oppo A3 4G |
| Операционная система | Android 14 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5100 мА/ч |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Аудиоплеер, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 186 г |
| Высота | 165.8 мм |
| Толщина | 7.7 мм |
| Ширина | 76.1 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 610 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 264 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Роздільна здатність дисплея | 1604x720 |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Максимальна роздільна здатність записуваного відео | Full HD (1920x1080) |
| Основная камерв | 50 MP, f/1.8, (wide) |
| Фронтальная камера: | 5 MP, f/2.2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Защита экрана | устойчив к царапинам |
| Процессор | Snapdragon 6s 4G Gen1 |