Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Oppo Reno13 F 5G 8/256GB Graphite Grey»
Опис
OPPO Reno13 F 5G — стильний смартфон з сучасним дизайном і потужними характеристиками, що забезпечує чудову якість фотографій та відео. Компактний і легкий корпус робить його зручним у використанні протягом дня.
Особливості:
- яскравий Full HD+ дисплей;
- розширені можливості завдяки ШІ;
- захист від води та пилу IP69;
- місткий акумулятор для тривалої роботи.
Цей смартфон має 6,67-дюймовий AMOLED-екран з адаптивною частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує яскраве, чітке зображення та плавність руху кадрів навіть у швидких ігрових моментах. Ви побачите кожну деталь з неймовірною точністю. Насолоджуйтесь надзвичайно плавним відображенням екрана навіть із мокрими руками завдяки Splash Touch.
Потрійна основна камера на 50+8+2 МП дозволяє знімати надчіткі відео в 4K та створювати приголомшливі фото: від макрозйомок до ідеальних портретів. Основний об'єктив забезпечує неймовірну чіткість зображень. Фронтальна камера на 32 МП гарантує якісні селфі та відеодзвінки.
Отримайте кращу продуктивність і підвищену енергоефективність, що забезпечує більш плавну роботу та серйозну потужність, завдяки 8-ядерному процесору Snapdragon 6 Gen 1. Тривалу автономну роботу гарантуватиме акумулятор на 5 800 Вт, а завдяки швидкій зарядці 45 Вт ви не будете довго чекати поновлення енергії ґаджета.
Вбудовані функції штучного інтелекту оптимізують роботу та покращать досвід використання мобільної техніки. Завдяки вдосконаленим алгоритмам штучного інтелекту для стабілізації кадрів і контролю температури AI HyperBoost оптимізує ресурси в різних сценаріях, забезпечуючи плавний ігровий процес, що додатково підтримує сертифікат TÜV SÜD Lag-Free Mobile Gaming Rating S.

- стильний дизайн;
- 6.67"-дюймовий дисплей;
- відмінний набір камер;
- відмінний ігровий досвід;
- ефективне охолодження;
- акумуляторна на 5800 мАг;
- надійний захист від пилу та вологи.
OPPO Reno13 F 5G отримав передовий стиль та нове естетичне звучання. Ультратонкий смартфон дарує зручність у використанні, поєднуючи потужність і легкість в елегантному корпусі.


Занурюйтесь у гру завдяки подвійним стереодинамікам і O-Haptics, що з лінійним двигуном по осі X покращують тактильний зворотний зв’язок, роблячи гру більш захоплюючою.
6.67"-дюймовий OLED-дисплей з плоскою поверхнею дарує більше простору для яскравих вражень, а адаптивна частота 120 Гц гарантує плавне зображення. Функція Splash Touch забезпечує чутливість екрана навіть при вологих руках.


Цей ґаджет оснащений кращим набором камер для створення незабутніх фотошедеврів. Він пропонує вам основну камеру на 50 МП, надширококутну 8 МП камеру, макро камеру та ультрачітку селфі-камеру на 32 МП.
Фіксуйте яскраві концерти чи зворушливі моменти у надчіткому 4K-відео з насиченим звуком завдяки трьом мікрофонам і технології аудіозуму.


Сміливо беріть смартфон з собою на вечірку біля басейну та знімайте неймовірні кадри. Передова водонепроникність цього телефону дає змогу без проблем знімати під водою всі моменти, від бризок до посмішок.
Завдяки функції Livephoto ви зможете ловити живі кадри та насолоджуватися яскравими моментами зі свого такого цікавого життя.


Розмиті фото? ШІ відновлює деталі, міміку й текстури, перетворюючи кадр на якісний знімок — навіть з тваринами, дітьми чи на танцполі.
Навіть найвіддаленіші об’єкти на фото залишаються чіткими й деталізованими, коли ви кадруєте або збільшуєте зображення, що дозволяє зберегти важливі моменти без втрати якості.


Знімайте через скло — краєвиди, вітрини чи панораму з офісу — й автоматично прибирайте відображення для ідеального кадру.
Завдяки технології BeaconLink та сертифікату TÜV Rheinland, ви зможете залишатися на зв’язку навіть у місцях без мережі, віддалених походах чи на концертах.


Завдяки покращеним алгоритмам штучного інтелекту для стабілізації кадру та контролю температури, AI HyperBoost оптимізує ресурси для забезпечення безперебійної гри, отримавши сертифікат TÜV SÜD Lag-Free Mobile Gaming Rating S.
Передовий штучний інтелект, покращена система розсіювання тепла та збільшена парова камера гарантують ефективне охолодження навіть під час інтенсивних ігор.


OPPO Reno13 F 5G обладнаний акумуляторною батареєю на 5800 мАг, одного повного заряду якої вистачить на тривалий термін активного використання ґаджета. Швидке заряджання батареї 45 Вт SUPERVOOC дозволить вам миттєво поновити заряд вашого смартфона.
Смартфон відповідає стандартам IP69, IP68 та IP66, гарантуючи максимальний захист від пилу й вологи, включаючи стійкість до гарячої води та занурення смартфона під воду упродовж 30 хвилин.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Корпус | скло, алюмінієва рамка, пило/вологозахист, IP66, IP68, IP69 |
| Модель смартфона: | Oppo Reno13 F 5G |
| Операционная система | Android 15.0 |
| Слоти | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM/microSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5800 мА/ч |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Аудиоплеер, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 192 г |
| Высота | 162.2 мм |
| Толщина | 7.8 мм |
| Ширина | 75.1 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 710 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 394 |
| Разрешение экрана | 2400x1800 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Запис відео основної камери | 4K (30 к/с), 1080p (30/60/120 к/с), 720p (30/60/240 к/с) |
| Макрооб'єктив | 2 МП, f/2.4 |
| Надширококутний | 8 Мп, f/2.2, 16 мм, 112°, 1/4" |
| Основная камерв | 50 Мп, f/1.8, 26 мм, 76° |
| Фронтальна камера | 32 Мп, f/2.4, 22 мм, 82°, 1/2.74" |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | спалах, автофокус, оптична стабілізація, електронна стабілізація, нічна зйомка, режим Slow Motion |