Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Oppo Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue»

OPPO Reno13 FS має стильний вигляд, зручний форм-фактор і захищений від потрапляння вологи та пилу. Ідеальний супутник для будь-яких пригод. Повністю заряджена батарея забезпечує можливість спілкуватися з близькими, дивитися потокове відео та слухати музику від 24 до 48 годин поспіль залежно від навантаження. Розширений обсяг сховища забезпечує можливість тримати під рукою всі необхідні дані.
Отримай більше можливостей у компактному форматі. Модний передовий дизайн AirLight Comfort набуває перспективної естетики з кожним інтелектуально інтегрованим елементом, створюючи приголомшливу комбінацію зі світлом і тінню. Ультратонка модель смартфона OPPO Reno13 FS забезпечує максимальний комфорт у руках. Вона об'єднує величезний потенціал у легкому корпусі, який важить лише 192 г.


Цей телефон пройшов випробування за стандартом IP69 і пропонує найкращу в ніші стійкість до води та пилу, витримуючи вологість навіть при високій температурі та тиску. Зі смартфоном не трапиться нічого страшного, якщо ти випадково короткочасно впустиш його, миючи посуд або стрибаючи в басейн. Насолоджуйся захистом від падінь та ударів завдяки використанню в конструкції інноваційної біонічної амортизації та передових технологій із застосуванням скла та металу, які захищають кожен важливий компонент всередині гаджета.
120 Гц розумний адаптивний екран з технологією Splash Touch залишається чутливим до дотику вологих рук. Плоский дисплей забезпечує великий простір для захопливих вражень завдяки неймовірно плавній зміні кадрів. 6,67-дюймовий екран транслює 16,7 мільйона кольорів у роздільній здатності FHD+, щоб користувач мав максимальний візуальний комфорт.

За допомогою технології живих фотографій можна зберегти кадри в найдрібніших подробицях. Обирай і ділись, щоб миттєво передавати найкращі моменти близьким, а потім відтворюй, редагуй і відправляй їх в популярних додатках.


Знімай пейзажі на будь-якій відстані, обрізаючи зайве та створюючи вражаючий кадр без втрати чіткості. Віднови кожну деталь розмитих фотографій в один клік, використовуючи можливості штучного інтелекту, щоб отримати неймовірний знімок. Зафіксуй краєвид через вікно машини, з офісу на верхньому поверсі або вуличного кафе, знімаючи через скло і видаляючи відблиски, щоб отримати саме ту картинку, яку ти запримітив.
Перетворюй статичні зображення на захопливі 3-секундні відеоролики, ніби ти створив Livephoto. Дай волю уяві, щоб транслювати нові композиції. Використовуй художні стилі, обираючи мультфільм, малюнок або кадр із кіно, щоб створювати круті ефекти для неперевершеної творчості.


Живе кінематографічне відео тепер завжди в доступі. Знімай чіткі ролики в якості 4K з частотою 60 або 30 кадрів за секунду для плавності рухів і демонстрації найменших деталей. Відчуй себе оператором професійного рівня зі смартфоном OPPO Reno13 FS. Водонепроникність дозволяє телефону безтурботно знімати кожен момент під водою, від бризок до посмішок. Два стереодинаміки забезпечують неймовірний звук, а Bluetooth з низькою затримкою підтримує синхронізацію.
Восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 дає можливість зануритися в ігровий світ на максимум. Більш плавне відео, якісний звук, що не відстає, та ігри на максимальних налаштуваннях дають змогу відчути різницю щоразу, коли ти граєш. Продуктивність процесора збільшено на 35%. Збільшений обсяг оперативної пам'яті дає змогу одночасно запускати ще більше програм без зависань і лагів. Приріст комунікаційної продуктивності на 42% забезпечено за рахунок посилення сигналу завдяки поєднанню 360-градусної та спеціалізованої ігрової антени, а також інтелектуального вибору мережі.

Завдяки алгоритмам штучного інтелекту для стабілізації кадру та контролю температури здійснюється управління ресурсами в різних сценаріях, щоб забезпечити плавну гру за сертифікатом TÜV SÜD Lag-Free Mobile Gaming Certificate. Залишайся на зв'язку, де б не перебував: від віддалених походів до велелюдних концертів. Грай в онлайн-ігри навіть там, де немає покриття мережі завдяки технології BeaconLink.

Переведи фрагмент тексту за пару кліків на різні мови. Перевір написане на орфографію, граматику та помилки. Користуйся можливістю переписати, скоротити, розширити, продовжити або відшліфувати свою роботу. Отримай точне і повне АІ-резюме в документі Word або PDF зі зручними посиланнями на оригінальний текст, щоб заглибитися в деталі за потреби. Спілкуйся з Gemini, AI-асистентом від Google, щоб отримати допомогу в навчанні, написанні електронних листів, плануванні подій. Командуй за допомогою тексту, голосу та камери.

Переведи фрагмент текста за пару кликов на разные языки. Проверь написанное на орфографию, грамматику и опечатки. Пользуйся возможностью переписать, сократить, расширить, продлить или отшлифовать свою работу. Получи точное и полное ИИ-резюме в документе Word или PDF с удобными ссылками на оригинальный текст, чтобы углубиться в детали при необходимости. Общайся с Gemini, AI-ассистентом от Google, чтобы получить помощь в обучении, написании электронных писем, планировании событий. Командуй с помощью текста, голоса и камеры.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Корпус | скло, алюмінієва рамка, пило/вологозахист, IP66, IP68, IP69 |
| Модель смартфона: | Oppo Reno13 FS |
| Операционная система | Android 15.0 |
| Слоти | 2 або 1 + eSIM |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5800 мА/ч |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Аудиоплеер, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 192 г |
| Высота | 162.2 мм |
| Толщина | 7.8 мм |
| Ширина | 75.1 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 710 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 395 |
| Разрешение экрана | 2400x1800 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Камера | |
| Макрооб'єктив | 2 МП, f/2.4 |
| Надширококутний | 8 Мп, f/2.2, 16 мм, 112°, 1/4" |
| Основна камера: | 50 Мп, f/1.8, 26 мм, 78° |
| Фронтальна камера: | 32 Мп, f/2.4, 22 мм, 82°, 1/2.74" |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | спалах, автофокус, оптична стабілізація, електронна стабілізація, нічна зйомка, режим Slow Motion |