19 999 ₴
18 399 ₴

Дизайн корпусу і ступінь захисту
Для виготовлення задньої кришки телефона використовували пластик. Крім цього, любителі відпочинку біля води і просто надійних речей також оцінять захист від пилу та крапель (IP54) смартфон. Щоб убезпечити екран від шкідливих впливів в період використання, його покрили склом . Природно, це не скасовує необхідності встановлювати захисні аксесуари, наприклад, захисне скло або плівку. Проте, покриття однозначно зменшує ймовірність появи дрібних тріщин на екрані мобільного гаджета.
Основа продуктивності
Смартфон Infinix Note 50 Pro+ — це свого роду компактний ПК у ваших руках. Щоб він легко справлявся з поставленими завданнями, виробник подбав про продуктивну внутрішню «начинку». Перше, на що варто звернути увагу при вивченні апаратної бази моделі — -ядерний CPU Mediatek Dimensity 8350 з частотою 3.35 ГГц. Доповнює його графічний прискорювач Mali-G615 MC6. Тому робота програм та ігор буде стабільною, а запуск швидким. Що стосується пам'яті, для цієї версії телефону характерно 12 Гб RAM оперативної і 256 Гб вбудованої, так що найімовірніше всього вам навіть не знадобиться карта пам'яті — підтримуються зовнішні карти без підтримки карт пам'яті.

Камери телефону
Функціональні можливості хорошого смартфона складно уявити без камер. Не важливо, треба вам робити фото в робочих поїздках або ловити покемонів — Infinix Note 50 Pro+ легко впорається і не з такими місіями. Роздільна здатність тилової камери становить 50 Мп (f/1.9), фронтальної — 32 Мп (f/2.2).
Автономна робота
Терміни роботи без підключення до зарядки — один з головних параметрів будь-якого мобільного гаджета. Природно, багато що залежить від формату використання, але в сучасних реаліях, коли на зв'язку необхідно залишатися постійно, потужність батареї вирішує дуже багато. Щоб вам не довелося регулярно шукати зарядний пристрій, мобільний телефон забезпечений батареєю із запасом ємності 5200 mAh. Для поповнення рівня заряду акумулятора передбачений вхід USB Type-C.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Комплектация | Смартфон, зарядний пристрій, бездротова зарядка, чохол, фіскальний чек, гарантійний талон |
| Операционная система | Android 15.0 |
| Захист від пилу і вологи | IP64 |
| Модель смартфона: | Infinix Note 50 Pro+ |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.78 дюйм |
| Разрешение экрана | 2436x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 3350 МГц |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Работа с сообщениями | SMS, MMS, E-mail |
| Дополнительные функции SMS | Отправка SMS нескольким адресатам, Шаблоны сообщений, Ввод текста со словарем |
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 100 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Органайзер | Будильник, Календарь, Часы, Планировщик задач, Калькулятор |
| Игры | Да |
| Java-приложения | Да |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Пылезащитный корпус, Сканер лица, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 163.36 мм |
| Ширина | 74.53 мм |
| Толщина | 7.99 мм |
| Вес | 209 г |
| Камера | |
| Основная камера | 50+50+8 Мп |
| Фронтальная камера | 32 Мп |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Пользовательские характеристики | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 8350 Ultimate |