8 999 ₴
8 299 ₴
OPPO A5 4G — сучасний смартфон, який поєднує надійність, стиль і передові технології для активного способу життя. Цей пристрій створений, щоб відповідати потребам тих, хто цінує практичність і довговічність без компромісів у продуктивності.
Особливості:
- дисплей із яскравістю 1000 ніт для чіткості за будь-якого освітлення;
- захист від води та пилу IP65 та ударостійкість військового класу;
- блискавична зарядка SUPERVOOC потужністю 45 Вт.
Смартфон оснащений яскравим дисплеєм із діагоналлю 6,67", який забезпечує чітке та насичене зображення навіть під яскравим сонцем. Технологія адаптивної яскравості автоматично регулює екран, щоб кольори залишалися живими, а зображення — комфортним для очей. Сенсорна панель реагує навіть через рукавички товщиною до 5 мм, що робить телефон зручним для використання взимку чи в екстремальних умовах.
Продуктивність OPPO A5 4G підтримує чип Snapdragon 6s 4G Gen1, який забезпечує плавну роботу застосунків і швидке перемикання між задачами. Технологія розширення оперативної пам’яті дозволяє використовувати вільне сховище для підвищення швидкості, що ідеально для багатозадачності.
Система камер з основним сенсором на 50 МП дозволяє робити чіткі та яскраві знімки та професійні портрети з ефектом розмиття фону. Інтелектуальна обробка покращує якість зображень, забезпечуючи природні кольори та деталізацію навіть у складних умовах освітлення.
Акумулятор на 6 000 мАг гарантує тривалу роботу без підзарядки. Корпус із посиленого скла та міцного сплаву не лише має елегантний вигляд, але й витримує падіння та щоденні випробування. Водонепроникні порти та герметична конструкція захищають пристрій від пилу та вологи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Комплектация | Смартфон, зарядний пристрій + кабель |
| Модель смартфона: | Oppo A5 |
| Операционная система | Android 15 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Аудиоплеер, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 193 г |
| Высота | 165.7 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 76.2 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 610 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 1 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2100 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 264 |
| Разрешение экрана | 1604x720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Максимальна роздільна здатність записуваного відео | Full HD (1920x1080) |
| Основная камерв | 50 MP, f/1.8, (wide) + Друга камера:2 MP |
| Фронтальная камера: | 5 MP, f/2.2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Защита экрана | устойчив к царапинам |
| Ядра процесора: | Octa-core (4x2.1 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |