Смартфон Xiaomi Redmi 15 створений для тих, хто цінує високу продуктивність та безмежні можливості. Його масивний акумулятор ємністю 7000 мА.год забезпечує автономну роботу до 2 днів, а швидка зарядка потужністю 33 Вт та зворотна зарядка 18 Вт дозволяють завжди залишатися на зв'язку. 6.9-дюймовий FHD+ дисплей з високою частотою оновлення до 144 Гц відтворює плавне і чітке зображення. 50-мегапіксельна подвійна камера зі штучним інтелектом створює фото і відео в чудовій якості. Вбудовані творчі інструменти штучного інтелекту спрощують редагування та допомагають втілювати найкреативніші ідеї.


Redmi 15 створений, щоб комфортно розташовуватись у твоїй руці. Чотирикутна вигнута конструкція задньої кришки з уніфікованою кривизною забезпечує ідеальне та природне прилягання до долоні. Деталі з металу, включаючи декор камери із алюмінієвого сплаву зі скульптурними акцентами, створюють преміальний образ. Сучасний дизайн, продуманий до дрібних деталей, не тільки виглядає вишукано, але й відчувається комфортно, роблячи використання смартфона максимально приємним.
Дисплей з динамічною частотою оновлення до 144 Гц автоматично підлаштовується під поточний контент, забезпечуючи максимальну плавність в іграх та відео, а також заощаджуючи заряд батареї при читанні статичних текстів. У результаті ти отримуєш чіткіше зображення без розмиття та розривів. Така інтелектуальна адаптація не тільки підвищує якість картинки, але робить використання пристрою більш ефективним.


Комфортне та безпечне зображення в Redmi 15 досягається завдяки передовим технологіям у сфері захисту зору. Технологія контролю постійного струму дозволяє мінімізувати мерехтіння, що є критично важливим для здоров'я очей. Безпека тривалого перегляду підтверджена незалежною сертифікацією TÜV Rheinland: ти можеш насолоджуватися контентом, працювати та читати протягом усього дня, не відчуваючи напруги чи дискомфорту.
50-мегапіксельна камера зі штучним інтелектом створює приголомшливі візуальні ефекти, допомагаючи тобі сфотографувати життя у всіх його фарбах. Штучний інтелект оптимізує кожен кадр, забезпечуючи неймовірну чіткість та деталізацію. За допомогою безлічі вбудованих інструментів та функцій ти зможеш по-новому подивитись на швидкоплинні моменти, пожвавлюючи повсякденні сцени. 8-мегапіксельна фронтальна камера підкреслить твою природну привабливість на кожному знімку. Це ідеальний інструмент для тих, хто хоче отримати професійні фотографії одним легким натисканням.

Насолоджуйся захоплюючим переглядом на 6,9-дюймовому імерсивному дисплеї стандарту FHD+. Його приголомшлива чіткість і яскравість пожвавлюють кожен момент, роблячи перегляд неймовірно реалістичним. Дисплей забезпечує комфортне зображення в будь-яких умовах освітлення - чи то яскраве сонце на вулиці, чи штучне світло в приміщенні. З цим екраном ти отримаєш ефект повного занурення і під час перегляду контенту, і під час динамічної гри, і при спілкуванні онлайн.


Функція розширення пам'яті забезпечує покращену продуктивність та швидкодію за будь-яких обставин. Збільшення обсягу оперативної пам'яті до 16 ГБ ОЗУ гарантує більш плавну і швидку роботу Redmi 15: ти зможеш запускати безліч програм одночасно, не турбуючись про зниження продуктивності, і миттєво перемикатися між ними.
Центральним елементом, який забезпечує високу продуктивність смартфона, є процесор Qualcomm Snapdragon 685, який гарантує швидку та надійну роботу системи. Побудований на енергоефективному 6-нм техпроцесі, цей чіпсет оптимізує споживання енергії без шкоди для швидкості, забезпечуючи плавну та швидку взаємодію з пристроєм протягом усього дня, а також стабільну роботу навіть найвибагливіших додатків.

Революційний акумулятор ємністю 7000 мА.год. забезпечує твоєму Redmi 15 виняткову автономність. Відчуй надтривалий час роботи: до 2,26 дня використання, до 25 годин перегляду відео або до 108 годин відтворення музики. Інноваційна технологія ефективного використання заряду не тільки збільшує ємність, але й подовжує термін служби батареї: навіть після 1600 повних циклів заряджання вона зберігає більше 80% своєї початкової ємності, гарантуючи тобі стабільну роботу і надійність на довгі роки.


Турбозарядка потужністю 33 Вт забезпечує ідеальний баланс між швидким поповненням енергії та тривалим часом автономної роботи, що дозволяє тобі залишатися на зв'язку без зайвих турбот. Підтримка зворотної зарядки потужністю 18 Вт перетворює твій смартфон на портативний зовнішній акумулятор. Усього за 10 хвилин зворотної підзарядки можна забезпечити до 37 хвилин перегляду відео або до 64 хвилин розмов для іншого пристрою.
Твій смартфон Redmi 15 створений для того, щоб легко витримувати повсякденні випробування. Відповідність до стандарту IP64 гарантує тобі ефективний захист від бризок та пилу. Надійність пристрою підтверджується результатами професійних тестів: зарядний порт витримує до 20 000 підключень, а кнопки живлення - до 500 000 натискань, даруючи тобі впевненість, що телефон не підведе в будь-якій ситуації.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Фиолетовый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.9 дюйм |
| Разрешение экрана | 2340x1080 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 374 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2800 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 610 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 7000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 33 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| FM-радио | Да |
| Игры | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Сканер лица, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 169.49 мм |
| Ширина | 80.5 мм |
| Толщина | 8.6 мм |
| Вес | 224 г |
| Основные | |
| Модель смартфона: | Xiaomi Redmi 15 |
| Тип слота: | Nano-SIM |
| Камера | |
| Особенности | спалах, автофокус |
| Фронтальная камера: | 8 Мп, f/2.0 |
| Основная камера | 50 Мп, f/1.8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Операционная система | Android 15 |