Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Xiaomi Redmi 15 5G 8/256GB Midnight Black»
Redmi 15 5G
Масивна батарея 7000 мАг (тип.)Це надійний смартфон із енергоефективним залізом, великим дисплеєм і продуманими AI функціями, який готовий з вами до всього - будь-де і будь-коли. Його поєднання продуктивності, автономності і комфорту робить його гідним вибором для сучасних користувачів.

Xiaomi Redmi 15 5G оснащений акумулятором з вражаючою ємністю 7000 мА·год, створеним за передовою технологією кремній-вуглецевого анода. Це гарантує роботу до 2,26 днів при легкому щоденному використанні, до 25 годин перегляду відео або до 108 годин прослуховування музики.
Навіть при критично низькому рівні заряду (1%) смартфон залишається на зв’язку, забезпечуючи до 59 хвилин розмов або 7,5 годин у режимі очікування. Підтримка швидкої зарядки 33 Вт і зворотної зарядки 18 Вт дозволяють швидко відновити енергію та заряджати інші пристрої в дорозі.

Великий 6,9-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 20:9 має роздільність FHD+ для яскравих, чітких і насичених зображень. Технологія AdaptiveSync автоматично регулює частоту оновлення до 144 Гц залежно від контенту, забезпечуючи плавний вигляд і керування.
Сертифікати TÜV Rheinland підтверджують захист очей від синього світла та відсутність мерехтіння, що дозволяє комфортно використовувати смартфон тривалий час.

Новітній процесор Snapdragon 6s Gen 3, виготовлений по ефективній 6-нм технології, забезпечує потужність і енергоефективність, які необхідні для сучасних додатків і ігор.
Разом із до 16 ГБ оперативної пам’яті з функцією розширення він гарантує стабільну плавність при багатозадачності й обробці складного контенту.

Головна 50-мегапіксельна камера дарує неймовірно чіткі й деталізовані фотографії. Штучний інтелект автоматично оптимізує налаштування, адаптуючись до сцени, а також надає творчі функції, такі як AI Erase і Нічний режим, що робить зйомку легкою і приємною.
Фронтальна камера підкреслює природну красу в режимі Selfie Beauty.

Корпус пристрою витримує пил і бризки завдяки стандарту IP64. Чотиристоронній вигин задньої кришки дарує ергономічність, а металеві декоративні елементи створюють преміальний вигляд і приємні тактильні відчуття.

Смартфон підтримує Google Gemini — сучасного AI-помічника для швидкої роботи з текстом, креативних ідей і навчання. Xiaomi HyperOS 2 об’єднує смартфон із планшетом і іншими пристроями Xiaomi для безшовної взаємодії. Режим швидкого пошуку Google Lens дозволяє миттєво отримувати інформацію з зображень на екрані.

Звук у Xiaomi Redmi 15 5G став потужнішим, порівняно з попередніми моделями, даруючи глибокі баси і чисте звучання для максимальної насолоди улюбленою музикою і фільмами.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Игры | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Вспышка | Светодиодная |
| Фотокамера | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 7000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 33 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 217 г |
| Высота | 168.5 мм |
| Толщина | 8.4 мм |
| Ширина | 80.5 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 619 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2300 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.9 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 374 |
| Разрешение экрана | 2340x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Операционная система | Android 15 |
| Основные | |
| Модель смартфона: | Xiaomi Redmi 15 5G |
| Тип слота: | Nano-SIM |
| Камера | |
| Основная камера | 50 Мп, f/1.75, 1/2.88" |
| Особенности | спалах, автофокус |
| Фронтальная камера: | 8 Мп, f/2.2 |