


9 999 ₴
8 999 ₴
Poco M7 4G
Масивний акумулятор на 7000 мАг (типово)
Масивний акумулятор на 7000 мАг — найбільша батарея в смартфонах POCO, представлена на світовому ринку, що забезпечує неймовірно тривалий час роботи, якого ви ще не бачили. Це ідеальне рішення для тривалого перегляду відео, читання та дзвінків. Завдяки чипу BatteryExtender, продуктивність акумулятора залишається високою навіть за низьких температур.
Смартфон підтримує турбо-зарядку 33 Вт для підвищення ефективності, дозволяючи вам завжди залишатися на зв'язку. POCO M7 може працювати як портативний павербанк, ставши ідеальним супутником на весь день.

Завдяки просторому дисплею 6.9" та чіткості FHD+, смартфон пропонує яскраві кольори та широкий кут огляду, забезпечуючи повне занурення під час перегляду відео та ігор. Екран інтелектуально адаптується до різних сценаріїв, забезпечуючи плавне та чутливе візуальне сприйняття для підвищеного комфорту
Він спеціально розроблений для захисту очей, мінімізуючи напругу та підвищуючи комфорт під час тривалого використання та при слабкому освітленні. Навіть якщо ваші пальці мокрі або покриті олією чи піною, POCO M7 точно реагує на кожен дотик, забезпечуючи безперебійну роботу.

Потужний процесор Snapdragon® 685. Створений за ефективним 6-нм техпроцесом, POCO M7 забезпечує стабільну продуктивність з підвищеною ефективністю та низьким енергоспоживанням.

Спілкуйтеся з Gemini, вашим AI-асистентом від Google, щоб розширити свої ідеї. Отримайте допомогу з написанням, мозковим штурмом, навчанням та багато іншим. Завдяки Gemini Overlay, ви отримуєте швидкий доступ до Gemini, не перемикаючись між додатками. З Gemini Live можна обговорювати ідеї, а функція Image Generation дозволяє створювати приголомшливі зображення. Інтегровані додатки дозволяють отримувати інформацію та виконувати дії в Gemini. А з Circle to Search ви можете миттєво знаходити будь-що на екрані за допомогою Google. Просто обведіть, виділіть, намалюйте або торкніться, щоб знайти те, що вас цікавить, без потреби робити скріншот.

Система подвійної 50-мегапіксельної AI-камери. Завдяки основній камері на 50 МП, ви легко захопите яскраві кольори, приголомшливу чіткість і динамічні живі моменти. Автоматичний нічний режим активується сам, щоб створювати чіткіші, яскравіші та захопливіші зображення. Режим «Бьюті-селфі» робить ваші селфі більш природними та м'якими, підкреслюючи ваш витончений шарм.

Вигнута з чотирьох сторін задня панель. Завдяки заокругленим краям з усіх чотирьох боків, смартфон зручно лежить у руці. POCO M7 ефективно захищений від дощу та легкого пилу.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POCO |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.9 дюйм |
| Разрешение экрана | 2340x1080 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 374 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2800 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 610 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 7000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 33 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| FM-радио | Да |
| Игры | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Сканер лица, Пылезащитный корпус, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 169 мм |
| Ширина | 80.5 мм |
| Толщина | 8.4 мм |
| Вес | 214 г |
| Основные | |
| Модель смартфона: | Poco M7 4G |
| Тип слота: | Nano-SIM |
| Камера | |
| Особенности | спалах, автофокус, нічна зйомка |
| Фронтальная камера: | 8 Мп, f/2.0 |
| Основная камера | 50 Мп, f/1.8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Операционная система | Android 15 |