18 999 ₴
17 999 ₴
Тонкий і легкий Galaxy Tab S10 Lite має товщину лише 6,6 мм, тож його зручно носити в сумці, рюкзаку або тримати в руках. Цей планшет з великим екраном виглядає так само добре, як і відчувається на дотик. Чи ви в дорозі, чи відпочиваєте вдома - цей легкий планшет створений для вашого способу життя, забезпечуючи комфорт і мобільність.
.jpg)
Galaxy Tab S10 Lite оснащений великим 10.9-дюймовим дисплеєм із частотою оновлення 90 Гц, що забезпечує плавне гортання та швидку реакцію під час перегляду, читання або створення контенту. Екран також має сертифікат SGS щодо зниження рівня синього світла, що допомагає зменшити навантаження на очі під час тривалого використання. Від потокового відео до редагування проєктів - цей дисплей гарантує чіткість і насиченість зображення у будь-якій ситуації.

Плавна робота під час перегляду відео, пошуку інформації або одночасної роботи з кількома задачами - завдяки 6 ГБ або 8 ГБ оперативної пам’яті. Ви отримаєте 128 ГБ або 256 ГБ вбудованої пам’яті з можливістю розширення до 2 ТБ за допомогою карти microSD. Планшет із підтримкою S Pen дає змогу легко нотувати ідеї та працювати ефективно - простору й швидкості вистачає для всього.
.jpg)
Важко впоратися зі складною формулою? Просто напишіть її за допомогою S Pen - функція розв'язування математичних задач миттєво підрахує відповідь. Цей планшет спрощує навчання: розв’язуйте приклади швидко, не перемикаючись між застосунками та не втрачаючи концентрацію. Чи ви працюєте над задачами, чи просто навчаєтесь - Galaxy Tab S10 Lite допоможе рухатись уперед.
.jpg)
Функція рукописного вводу допоможе миттєво відкоригувати ваш рукопис - вирівняти рядки, зробити проміжки однаковими та скоригувати форму літер. Записуйте ідеї, ведіть конспекти або створюйте ескізи - і все виглядатиме охайно й зручно з S Pen.
.jpg)
Приберіть зайві об’єкти чи відволікаючі елементи на фото за допомогою функції видалення об'єктів. Просто обведіть за допомогою S Pen те, що хочете видалити - і воно зникне. Створюйте чисті, професійні знімки без сторонніх застосунків і складного редагування.
.jpg)
Залишайтеся на зв’язку довше завдяки батареї на 8000 мА*год, яку створено для роботи, навчання та розваг без перерв. Коли настає час зарядити пристрій, функція швидкої зарядки впорається із заряджанням батареї в одну мить, тож вам не доведеться довго чекати. Цей планшет із підтримкою швидкої зарядки - ідеальне рішення для насичених ранків, щільного графіка чи довготривалого перегляду контенту.
.jpg)
Galaxy Galaxy Tab S10 Lite відмінно працює з різними аксесуарами для планшетів. Ці сумісні рішення допомагають зручно друкувати, переглядати контент без потреби тримати планшет у руках та захищати екран - ви легко персоналізуєте планшет під свої потреби.
.jpg)
Розкрийте більше можливостей для творчості з Galaxy Tab S10 Lite та професійними застосунками. Надихайтеся з Clip Studio Paint, Goodnotes, LumaFusion, Notion, Noteshelf 3, ArcSite, Sketchbook і Picsart - створюйте, редагуйте, малюйте, плануйте й записуйте ідеї без обмежень.
.jpg)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 10.9 дюйм |
| Цвет | Серый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 1 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Samsung Exynos 1380 |
| Мультитач экран | Да |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Операционная система | Android 15 |
| Процессор планшета | Exynos |
| Разрешение экрана | 2112x1320 |
| Состояние | Новое |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 8000 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Стилус, Быстрая зарядка, Датчик Холла, Устойчивость к царапинам, Акселерометр, Датчик освещенности, Геомагнитный датчик, Сканер отпечатка пальца, Водонепроницаемый корпус, Гироскоп, Пылезащитный корпус |
| Материал корпуса | Металл |
| Поддержка операционной системы | Android 15 |
| Мультимедиа | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Встроенный динамик | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 8.0 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5.0 |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 524 г |
| Длина | 254.3 мм |
| Толщина | 6.6 мм |
| Ширина | 165.8 мм |
| Память | |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Работа в режиме телефона | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Стандарт связи | 5G, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Спутниковая навигация | Galileo, QZSS, GPS, Beidou |
| Экран | |
| Тип экрана | TFT |
| S-Pen | Підтримується |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Связи и коммуникации | |
| Bluetooth: | 5.3 |
| NFC: | немає |
| Пользовательские характеристики | |
| Захист від пилу і вологи: | IP42 |
| Комплектация | Документація, Інструмент для витягання Sim-карти, Кабель USB Type-C, Планшет, Стилус |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab S10 Lite |
| Аккумулятор | |
| Швидка зарядка, Вт: | 25 вт |