15 999 ₴
13 999 ₴

OPPO Reno14 F 5G вражає тонким і легким корпусом, товщиною близько 7,7 мм та вагою приблизно 180 г, що робить його особливо зручним у повсякденному використанні. Смартфон отримав вишуканий переливчастий дизайн із градієнтом «райдужної русалки», який відображає різні відтінки при зміні кута огляду. Екран AMOLED з діагоналлю 6,57 дюйма та роздільною здатністю Full HD+ (2372×1080 пікселів) має високу частоту оновлення до 120 Гц, колірну гаму DCI‑P3/ sRGB та максимальну яскравість до 1400 ніт, забезпечуючи насичене і плавне зображення під будь-яким кутом і в будь-яку погоду.

Смартфон оснащено потужним чіпом Snapdragon 6 Gen 1, який забезпечує стабільну роботу інтерфейсу, додатків та ігор середньої складності. Енергоефективний процесор легко справляється з багатозадачністю та надає запас ресурсів для ресурсомістких завдань. Підтримка ColorOS 15 на базі Android 15 гарантує сучасне та адаптивне програмне забезпечення з багатьма корисними функціями. Ємний акумулятор 6000 мА·год забезпечує телефон енергією на весь день активної роботи, а технологія швидкої зарядки потужністю 45 Вт допомагає швидко відновити заряд.

Основний модуль камери включає 50 МП сенсор з автофокусом та двоосьовою оптичною стабілізацією (OIS), що дозволяє знімати чіткі та детальні кадри навіть при недостатньому освітленні. Додатково присутні надширококутна камера на 8 МП та макрооб’єктив на 2 МП, що розширюють творчі можливості фотозйомки. Фронтальна камера на 32 МП з автофокусом забезпечує якісні селфі. Камери доповнені функціями штучного інтелекту, які автоматично покращують якість знімків та відкривають додаткові візуальні ефекти.

Серед інших сильних сторін — наявність підекранного дактилоскопічного сканера та розблокування за обличчям, що забезпечує зручність та безпеку доступу. Телефон пройшов випробування на водо- та пилозахищеність за стандартами IP69, що дозволяє йому витримувати екстремальні умови та навіть знімати під водою. Також пристрій підтримує режим підводної зйомки, що робить його відмінним вибором для активних користувачів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Корпус | IP69 |
| Модель смартфона: | Oppo Reno14 F |
| Операционная система | Android 15.0 |
| Слоти | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM/microSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Аудиоплеер, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 180 г |
| Высота | 158.12 мм |
| Толщина | 7.78 мм |
| Ширина | 74.97 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.57 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Роздільна здатність дисплея | 2372х1080 |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Макрооб'єктив | 2 МП, f/2.4, (макро) |
| Надширококутний | 8 МП, f/2.2, 16 мм, 112˚ (надширококутний), 1/4.0", 1,12 мкм, AF |
| Основная камерв | 50 МП, f/1.8, 26 мм (ширококутний), 1/1.95", 0,8 мкм, PDAF, оптична стабілізація зображення |
| Фронтальна камера | 32 Мп, f/2.4 |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Память и процессор | |
| Графічний процесор: | Adreno 653 |