15 999 ₴
13 999 ₴
Motorola Edge 60 – це смартфон, який поєднує чудовий зовнішній вигляд із потужними параметрами. Великий 6,7-дюймовий pOLED-екран з високою роздільною здатністю 2712 × 1220 пікселів. Зображення чітке, а кольори насичені – навіть за яскравого сонячного світла, завдяки яскравості до 4500 ніт. Екран оновлюється зі швидкістю 120 Гц, що забезпечує плавний перегляд веб-сторінок та ігри. Смартфон працює на Android 15, яка приносить нові функції та оновлення. Все це поміщено в елегантний корпус, який добре лежить у руці.

Motorola Edge 60 має сучасний процесор MediaTek Dimensity 7300, який працює швидко та ефективно. Він підтримується 12 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє зручно використовувати кілька програм одночасно. Також у вашому розпорядженні є до 256 ГБ вбудованої пам'яті. Це дозволяє зберігати фотографії, відео та інші файли без жодних проблем. Смартфон чудово підійде як для щоденного використання, так і для роботи та розваг. Плавна робота та швидка продуктивність є його великими перевагами.

Motorola Edge 60 пропонує потрійну камеру, яка дозволяє робити чудові фотографії в різних умовах. Основний об'єктив має 50 Мп та оптичну стабілізацію зображення. Крім того, є 50-мегапіксельна надширококутна камера з кутом огляду 122°, яка дозволить знімати широкі кадри. 10-мегапіксельний телеоб'єктив з 3-кратним оптичним зумом дозволяє збільшувати зображення без втрати якості. Фронтальна камера на 50 мегапікселів ідеально підходить для селфі та відеодзвінків. Смартфон також має ємний акумулятор на 5200 мАг, який можна швидко заряджати завдяки технології TurboPower потужністю 68 Вт.

Motorola Edge 60 має водо- та пилонепроникний корпус. Відповідає стандартам IP68 та IP69, що означає високий захист навіть у складних умовах. Ви можете безтурботно використовувати його під дощем або на пляжі. Ви можете вибрати один з трьох кольорів: «Трилисник» та «Гібралтарське море». Кожен знайде варіант, який йому підходить. Це смартфон, який поєднує функціональність, довговічність та стильний зовнішній вигляд.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Корпус | тканина, пластикова рамка, пило/вологозахист, IP68, IP69, ударостійкий, MIL-STD-810G |
| Модель смартфона: | Motorola Edge 60 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Мощность зарядки | 68 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, NavIC, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 179 г |
| Высота | 161 мм |
| Толщина | 7.9 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 446 |
| Разрешение экрана | 2712x1220 |
| Тип экрана | P-OLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 50 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | до 1 Гб |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Mediatek Dimensity 7300 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | вигнутий 3D, безрамковий |
| Особенности | спалах, автофокус, оптична стабілізація, цифровий зум 30x, електронна стабілізація, нічна зйомка, режим Slow Motion |
| Экран | 6.67", 2712x1220 (20:9), 446 ppi, 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Графічний процесор: | Mali-G615 MP2 |
| Камера | |
| Запис відео основної камери | 4K (30 к/с), 1080p (30/60/120/240 к/с) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K (30 к/с), 1080p (30/120 к/с) |
| Надширококутний | 50 Мп, f/2.0, 12 мм, 122° |
| Основная камера: | Кількість об'єктивів - 3 об'єктива |
| Основний об'єктив | 50 Мп, f/1.8, 24 мм, 1/1.56" |
| Телеоб'єктив | 10 Мп, f/2.0, 73 мм, 1/3.94", оптичний зум 3x |
| Фронтальна камера | 50 Мп, f/2.0 |
| Экран | |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 7i |
| Тип екрана | P-OLED, HDR10+ |