Motorola Edge 60 – це смартфон, який поєднує чудовий зовнішній вигляд із потужними параметрами. Великий 6,7-дюймовий pOLED-екран з високою роздільною здатністю 2712 × 1220 пікселів. Зображення чітке, а кольори насичені – навіть за яскравого сонячного світла, завдяки яскравості до 4500 ніт. Екран оновлюється зі швидкістю 120 Гц, що забезпечує плавний перегляд веб-сторінок та ігри. Смартфон працює на Android 15, яка приносить нові функції та оновлення. Все це поміщено в елегантний корпус, який добре лежить у руці.

Motorola Edge 60 має сучасний процесор MediaTek Dimensity 7300, який працює швидко та ефективно. Він підтримується 12 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє зручно використовувати кілька програм одночасно. Також у вашому розпорядженні є до 256 ГБ вбудованої пам'яті. Це дозволяє зберігати фотографії, відео та інші файли без жодних проблем. Смартфон чудово підійде як для щоденного використання, так і для роботи та розваг. Плавна робота та швидка продуктивність є його великими перевагами.

Motorola Edge 60 пропонує потрійну камеру, яка дозволяє робити чудові фотографії в різних умовах. Основний об'єктив має 50 Мп та оптичну стабілізацію зображення. Крім того, є 50-мегапіксельна надширококутна камера з кутом огляду 122°, яка дозволить знімати широкі кадри. 10-мегапіксельний телеоб'єктив з 3-кратним оптичним зумом дозволяє збільшувати зображення без втрати якості. Фронтальна камера на 50 мегапікселів ідеально підходить для селфі та відеодзвінків. Смартфон також має ємний акумулятор на 5200 мАг, який можна швидко заряджати завдяки технології TurboPower потужністю 68 Вт.

Motorola Edge 60 має водо- та пилонепроникний корпус. Відповідає стандартам IP68 та IP69, що означає високий захист навіть у складних умовах. Ви можете безтурботно використовувати його під дощем або на пляжі. Ви можете вибрати один з трьох кольорів: «Трилисник» та «Гібралтарське море». Кожен знайде варіант, який йому підходить. Це смартфон, який поєднує функціональність, довговічність та стильний зовнішній вигляд.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Зелёный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Корпус | шкіра, пластикова рамка, пило/вологозахист, IP68, IP69, ударостійкий, MIL-STD-810G |
| Модель смартфона: | Motorola Edge 60 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | P-OLED |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Разрешение экрана | 2712x1220 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 446 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Dimensity 7300 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | до 1 Гб |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, NavIC |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Мощность зарядки | 68 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 50 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Сканер лица, Пылезащитный корпус, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 161 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Толщина | 7.9 мм |
| Вес | 179 г |
| Камера | |
| Основная камера: | Кількість об'єктивів - 3 об'єктива |
| Основний об'єктив | 50 Мп, f/1.8, 24 мм, 1/1.56" |
| Надширококутний | 50 Мп, f/2.0, 12 мм, 122° |
| Телеоб'єктив | 10 Мп, f/2.0, 73 мм, 1/3.94", оптичний зум 3x |
| Фронтальна камера | 50 Мп, f/2.0 |
| Запис відео основної камери | 4K (30 к/с), 1080p (30/60/120/240 к/с) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K (30 к/с), 1080p (30/120 к/с) |
| Память и процессор | |
| Графічний процесор: | Mali-G615 MP2 |
| Экран | |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 7i |
| Тип екрана | P-OLED, HDR10+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | спалах, автофокус, оптична стабілізація, цифровий зум 30x, електронна стабілізація, нічна зйомка, режим Slow Motion |
| Экран | 6.67", 2712x1220 (20:9), 446 ppi, 120 Гц |
| Выполнение | вигнутий 3D, безрамковий |