OnePlus Nord 5
Яскравий і плавний дисплей 6,83" AMOLED 144 Гц
Потужний 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon
Професійна камера 50 МП
Велика батарея 5200 мАг із швидкою зарядкою SuperVOOC 80 Вт
Надійний захист за стандартом IP65
OnePlus Nord 5 виглядає сучасно та ергономічно — корпус поєднує міцне скло з металевою рамкою, доступний у преміальних відтінках: Phantom Grey, Dry Ice, Marble Sands. Завдяки товщині лише 8,1 мм і вазі 211 г смартфон комфортно лежить у руці.

Екран AMOLED діагоналлю 6,83 дюйма має роздільну здатність 1,5K (2800×1272) і частоту оновлення до 144 Гц. Яскравість досягає 1,800 ніт, а підтримка технологій HDR10+ і DCI-P3 гарантує соковиту кольоропередачу і чіткість навіть на сонці. Захист дисплея забезпечує міцне скло Corning Gorilla Glass 7i, а співвідношення площі екрана до корпусу перевищує 90%.

В основі OnePlus Nord 5 — потужний процесор Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, створений за 4-нм техпроцесом. У парі з ним працюють 8 або 12 ГБ оперативної пам’яті стандарту LPDDR5X і накопичувач UFS 3.1 на 256 або 512 ГБ. Така конфігурація легко впорається з будь-якими задачами — від мобільних ігор із частотою до 144 fps, фото- і відеомонтажу, до продуктивної багатозадачності. Смартфон набирає понад 1,560,000 балів у бенчмарку AnTuTu, що робить його одним із найпотужніших у сегменті.

Основна камера OnePlus Nord 5 складається з 50 МП сенсора Sony LYT-700C з оптичною стабілізацією та 8 МП ультраширокого модуля Omnivision OV08D10. Камера підтримує режим LivePhoto, ультраширокий кут огляду 116°, цифровий зум до 20x і зйомку відео у 4К із частотою до 60 кадрів на секунду. Фронтальна камера — 50 МП Samsung S5KJN5, також з автофокусом, що забезпечує чіткі деталізовані селфі. Обидві камери знімають професійні відео та фотографії навіть у складних умовах освітлення, підтримується HDR, супершвидка серія знімків і цифрова стабілізація.

Смартфон оснащено акумулятором ємністю 5200 мА·год, якого вистачає на повний день активної роботи без підзарядки. Завдяки фірмовій швидкій зарядці SuperVOOC потужністю 80 Вт акумулятор заряджається до 100% менш ніж за 40 хвилин. Для повсякденного використання передбачено оптимізовані режими енергозбереження, що забезпечують тривалу автономність навіть при високих навантаженнях.

OnePlus Nord 5 підтримує всі сучасні мобільні мережі, включно з 5G, має дводіапазонний Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, NFC і підтримку двох SIM-карт. На борту — стереодинаміки з чистим обʼємним звучанням, інфрачервоний передавач, сучасна система охолодження і вбудований у екран сканер відбитків пальців. Захист від пилу та вологи сертифіковано за стандартом IP65.
Унікальна кнопка Plus Key — інновація для швидкого доступу та AI-функційOnePlus Nord 5 отримав замість класичного слайдера звукового режиму програмовану кнопку Plus Key, яка стала важливою інновацією в управлінні смартфоном. Ця кнопка не лише дозволяє миттєво вмикати або вимикати звук, активувати ліхтарик, запускати камеру чи інші швидкі функції, а й має глибоку інтеграцію із системою штучного інтелекту OnePlus. З її допомогою можна одним натисканням передавати інформацію з екрана в AI-додаток Mind Space, де контент автоматично аналізується, структурується та перетворюється на корисні нагадування, зустрічі, переклади або диктовки. Plus Key значно спрощує та персоналізує роботу зі смартфоном, перетворюючи рутинні завдання на швидкі та інтелектуальні дії, що робить використання OnePlus Nord 5 більш ефективним та комфортним.

Операційна система — Android 15 із фірмовою оболонкою OxygenOS 15. Новинка акцентує на екосистемній інтеграції, багатих функціях і широких можливостях штучного інтелекту — від інтелектуальної оптимізації ресурсів до розширених режимів зйомки й персональних AI-підказок у повсякденній роботі пристрою.
Інтелектуальні AI-технології — персоналізований комфорт у кожному дотикуСмартфон має персонального AI-асистента, що допомагає автоматизувати рутинні завдання та підлаштовується під індивідуальні потреби. Серед корисних можливостей — AI Eraser для швидкого видалення небажаних об’єктів на фото, AI Summary для створення стислих версій текстів і AI Reply для інтелектуальних відповідей у повідомленнях. Також є функція MemoClip, яка зберігає важливу інформацію з екрана та систематизує її. Камери Nord 5 використовують AI для покращення знімків, застосовуючи технології RAW HDR і Real Tone, що підвищують якість фото навіть у складних умовах освітлення. Серйозні AI-інтеграції працюють у межах OxygenOS 15 на основі Android 15, створюючи продуманий і персоналізований інтерфейс користувача.

OnePlus Nord 5 — ідеальний вибір для тих, хто шукає сучасний, потужний смартфон із флагманським екраном, продуманою камерою та швидкою зарядкою. Це пристрій для активних користувачів, які цінують дизайн, якість фото та відео, стабільну автономність і сучасні бездротові технології у стильному виконанні та за привабливою ціною.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OnePlus |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Голубой |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Модель телефона | OnePlus Nord |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Версия прошивки | OxygenOS (міжнародна , глобальна ) |
| Модель смартфона: | OnePlus Nord 5 |
| Операционная система | Android 15.0 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мощность зарядки | 80 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, QZSS, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Режим защиты зрения, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.83 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 450 |
| Разрешение экрана | 2800x1272 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Особливості дисплея: | Swift AMOLED, HDR10+, безрамковий, Захист екрана - Corning Gorilla Glass 7i |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 211 г |
| Высота | 163.4 мм |
| Толщина | 8.1 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 735 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Частота процессора | 3000 МГц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 50 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Вспышка | Светодиодная |
| Фотокамера | Да |
| Камера | |
| Запис відео фронтальної камери | 4K (30/60 к/с), 1080p (30/60 к/с) |
| Запись видео основної камери | 4K (30/60 к/с), 1080p (30/60/120 к/с), 720p (30/240 к/с) |
| Основна камера: | Основний об'єктив 50 Мп, f/1.8, 24 мм, 84°, 1/1.56" , Надширококутний8 Мп, f/2.2, 15 мм, 116°, 1/4" |
| Фронтальна камера, Мп: | 50 Мп, f/2.0, 21 мм, 90°, 1/2.75" |