12 999 ₴
11 999 ₴

Смартфон Nubia Neo 3 GT є втіленням сучасних технологій і стильного дизайну, які роблять повсякденне використання комфортним і цікавим. Система камер дає можливість зафіксувати кожну деталь з високою чіткістю. Потужний процесор забезпечує підвищену продуктивність, а дисплей створює плавний візуал і незабутні враження від перегляду контенту. Супершвидка зарядка відновлює ємність акумулятора в стислі терміни, щоб ти залишався на зв'язку в будь-якій ситуації.
Гаджет готовий до будь-яких випробувань. Чіткі лінії його корпусу в поєднанні з унікальним дизайном демонструють футуристичний шарм. RGB-підсвічування окремих елементів додає яскравих акцентів. Майже плоский модуль камери не заважає використанню і забезпечує стабільне горизонтальне положення пристрою. Модель оснащена двома зонами по кутах корпусу, які гарантують зручне положення пальців користувача для більш точного управління під час ігор.

OLED-дисплей з діагоналлю 6,8 дюймів забезпечує неперевершений користувальницький досвід. Частота оновлення 120 Гц гарантує плавність відеоряду. Неперевершені враження від ігор і перегляду контенту забезпечуються високою роздільною здатністю екрану з піковою яскравістю 1300 ніт і широким колірним охопленням. Частота дискретизації миттєвого дотику 1200 Гц гарантує високий рівень чутливості дисплея до дотиків пальців.

Акумулятор ємністю 6000 мА·год забезпечує безперебійну автономну роботу протягом доби безперервно. Дзвони, пиши, переглядай соцмережі та знімай відеоролики, не хвилюючись про рівень залишкового заряду. Суперзарядка потужністю 80 Вт оперативно відновлює ємність батареї. Процес поповнення енергії відбувається зі зниженим нагріванням для продовження терміну служби акумулятора.
Модель оснащена охолоджувальною панеллю VC зі збільшеною площею 4083 мм². Забезпечується ефективне управління температурою, підтримується стабільна пікова продуктивність для комфортного ігрового процесу без затримок.


Гаджет підходить для складних завдань. Він оснащений потужним процесором Unisoc T9100, який забезпечує оптимальний баланс продуктивності та енергоефективності. У поєднанні зі збільшеним об'ємом оперативної пам'яті гарантується миттєвий запуск додатків і плавна робота для вирішення проблем багатозадачності. Використовуй Nubia Neo 3 GT для спілкування, ігор, творчості, насолоджуючись його бездоганною роботою.
NeoTurbo Performance використовує алгоритми штучного інтелекту для розпізнавання сцен і автоматичної оптимізації, забезпечуючи високу продуктивність і ефективність під час роботи смартфона під навантаженнями.


За допомогою M-Yell & M Radio вдається розпізнати ігрові ситуації і створити нагадування для користувача, щоб зробити ігровий процес цікавим і наблизити перемоги. ШІ-тригер легко розпізнає повторювані дії геймера і автоматично активує плагіни, що допомагають користувачеві. Вивчаються ігрові звички для створення найбільш зручної розкладки клавіш. Дзвінки з розмовами іноземними мовами можуть паралельно перекладатися за допомогою перекладача на базі ШІ-алгоритмів.
Система фотозйомки Neovision AI дозволяє робити високоякісні фотографії та відео в будь-який час і в будь-якому місці. Додаткові режими дають можливість створювати якісні знімки і в нічний час при недостатньому освітленні, і під час динамічних спортивних подій. Широкий частотний діапазон відкриває можливість побачити максимум деталей у дуже світлих і затемнених зонах кадру.



Користувач може розблокувати смартфон Nubia Neo 3 GT одним дотиком для миттєвого доступу до даних. Можна вибрати різні стилі анімації розблокування.
Вбудований вібродвигун і відчутний тактильний зворотний зв'язок забезпечують захоплюючий ігровий процес. Завдяки цьому геймер краще контролює ігрову ситуацію і ефективно діє в своїй стратегії. Імерсивний звук забезпечується подвійними стереодинаміками з технологією DTS:X® Ultra. Чисте і чітке звучання доступне навіть в шумних локаціях.
Вбудований острівець 2.0 відображає всі важливі повідомлення, нагадування і дії користувача в режимі реального часу. За допомогою Z-SmartCast можна транслювати екран смартфона на девайс з великим екраном.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 80 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 203 г |
| Высота | 163.3 мм |
| Толщина | 8.2 мм |
| Ширина | 77.2 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G57 MP4 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Unisoc T9100 |
| Частота процессора | 2700 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.8 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 385 |
| Разрешение экрана | 2392x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | OLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Камера | |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Запис відео основної камери | 4К UHD (3840x2160) |
| Основна камера | 50 Мп + 2 Мп |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера: | 16 Мп |
| Основные | |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій 80 Вт Чохол Плівка Керівництво Гарантія |
| Модель смартфона: | Nubia Neo 3 GT |
| Операционная система | Android 15 |
| Стандарт захисту | IP54 , Вологозахист , Пилозахищений |
| Пользовательские характеристики | |
| Технологии | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Інтегровано AI Сканер відбитку пальців під екраном |