



10 999 ₴
9 999 ₴

Новий погляд на щоденні завдання — цей елегантний металевий планшет створений, щоб дарувати тобі години розваг у нон-стоп режимі. За якісне звучання та зображення відповідають два стереодинаміки, що підтримують Dolby Atmos, та екран Full HD діагоналлю 10,1 дюйма, а процесор MediaTek Helio G85 забезпечить плавний перегляд вебсторінок, ігри та стримінг. Універсальний аксесуар допоможе звільнити руки та насолоджуватися зручним переглядом у горизонтальному чи вертикальному режимах.
Цей планшет розроблено, щоб відповідати твоїм щоденним потребам — чи то перегляд улюблених телешоу, чи поринання у довгі години вебсерфінгу. Насолоджуйся тривалими стримами чи серіалами без втоми очей із чітким дисплеєм Full HD, що має сертифіковану технологію зниження випромінювання синього світла. Відчуй ефект повного поринання завдяки просторовому звучанню двох динаміків, оснащених технологією Dolby Atmos.
Готовий до твоїх завдань у будь-який момент. Повний заряд батареї планшета забезпечить тобі цілий день використання пристрою. З підтримкою швидкого зарядження потужністю 15 Вт запас енергії акумулятора ємністю 5100 мА*год поповнюється ультрашвидко.
Поринай у швидкі та плавні ігри на планшеті Lenovo Tab із процесором MediaTek Helio G85. Влаштуйся зручніше та насолоджуйся реалістичним плавним зображенням завдяки частоті оновлення 60 Гц. А про необхідне місце для зберігання твоїх колекцій ігор та іншого контенту подбає внутрішня пам’ять із можливістю розширення до 1 ТБ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Диагональ экрана | 10.1 дюйм |
| Разрешение экрана | 1920×1200 |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 1 |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | MediaTek Helio G85 |
| Состояние | Новое |
| Память | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Экран | |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Матрица: | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Особливості екрану | Low Blue Light |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Спутниковая навигация | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Да |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8.0 |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 5.0 |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| FM-радио | Да |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5100 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Поддержка операционной системы | Android 14 |
| Другие функции и особенности | Датчик Холла, Акселерометр, Сенсор расстояния, Быстрая зарядка, Датчик освещенности, Гироскоп |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 235.7 мм |
| Ширина | 154.5 мм |
| Толщина | 7.5 мм |
| Вес | 425 г |
| Основные | |
| Разъем для наушников | Audio-jack 3.5 mm |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Память и процессор | |
| Графічний процесор | Mali-G52 MC2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Планшет Чохол Інструкція користувача Зарядний пристрій |
| Назначение | Для дітей, Для ігор, Для навчання і роботи, Для читання, Мультимедійний |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Мoдель | Планшет Lenovo Tab |
| Модель планшета | Lenovo Tab TB311 |