

Оновлена основна камера зі стабілізацією зображення OIS
Основна камера флагманського рівня з роздільною здатністю 200 Мп у поєднанні з OIS та EIS забезпечує подвійну функцію стабілізації зображення для більш стабільної зйомки, а Super QPD забезпечує швидке та точне фокусування. Кілька інтелектуальних алгоритмів допомагають створювати фотографії професійного рівня.

Завдяки алгоритму Xiaomi Imaging Engine вражаюча швидкість зйомки та якість зображень Redmi Note 14S вразить вас і додасть вам впевненості з кожним знімком.

Завдяки ступеню захисту IP64 Redmi Note 14S добре захищений від бризок і пилу.

Розширення для Gemini
Розширення з'єднують Gemini з іншими програмами та сервісами Google, на які ви покладаєтеся.
Створення зображень
Створюйте приголомшливі зображення за допомогою Google Gemini.
Накладення Gemini
Отримайте швидкий доступ до Gemini та контекстну довідку про те, що знаходиться на екрані.

Завдяки високій частоті оновлення 120 Гц, широкому колірному охопленню 100% DCI-P3 та ультратонкій рамці екран забезпечує делікатне, шовковисто-гладке та привабливе зображення, сповнене яскравих кольорів.

Чудова продуктивність і безперебійний щоденний досвід.

Акумулятор великої ємності 5000 мАг для тривалих розваг. Завдяки гіперзарядці потужністю 67 Вт і оптимізації апаратного та програмного забезпечення для зменшення енергоспоживання Redmi Note 14S забезпечує довшу роботу акумулятора, тож ви можете попрощатися із занепокоєнням про енергію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi Note 14S |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 67 В |
| Мультимедиа | |
| Игры | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 200 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка | Светодиодная |
| Фотокамера | Да |
| Вспышка основной камеры: | Да |
| Можливості AI | AI - відео AI - розпізнавання об'єктів AI - редагування зображень AI - покращення фото Gemini |
| Основна камера: | 200 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Фокусировка: | Автоматическая |
| Фронтальная камера: | 16 Мп |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | ГЛОНАСС, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 179 г |
| Высота | 161.1 мм |
| Толщина | 7.98 мм |
| Ширина | 74.95 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G57 MC2 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 394 |
| Разрешение экрана | 2400*1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.65 + f/2.2 + f/2.4 |
| Основные | |
| Захист корпусу | Вологозахист Пилозахищений |
| Интерфейсы и подключения: | USB Type-C Аудио 3,5 |
| Модель смартфона: | Xiaomi Redmi Note 14S |
| Стандарт защиты: | IP54 |
| Тип слота: | SIM + Гібридний (SIM або Micro SD) |