7 299 ₴
6 899 ₴
Poco C85
Смартфон нового покоління, що поєднує сучасний стиль, великий дисплей і потужну батарею за дуже привабливою ціною. Якщо шукаєте надійний гаджет для навчання, роботи чи розваг — цей смартфон стане вашим ідеальним вибором.

6,9-дюймовий IPS-дисплей із роздільною здатністю HD+ та частотою оновлення 120 Гц забезпечує неймовірно плавне зображення у будь-яких сценаріях: перегляд відео, ігри чи робота з документами. Технологія AdaptiveSync автоматично підлаштовує частоту під тип задач, а три сертифікати TUV Rheinland гарантують комфорт для очей навіть при тривалому користуванні. Функція «мокрий дотик» WetTouch 2.0 дозволяє керувати смартфоном навіть в дощ чи з вологими руками.

В основі POCO C85 — швидкий і енергоефективний 8-ядерний чипсет MediaTek Helio G81-Ultra, який забезпечує плавну роботу у всіх додатках, стабільний геймплей і багатозадачність. На вибір — 6 або 8 ГБ оперативної пам’яті із можливістю розширення до 16 ГБ, а для зберігання ваших файлів — 128 або 256 ГБ накопичувача із підтримкою microSD до 1 ТБ.
Розумний функціонал і захист ваших данихНа борту — сучасна HyperOS 2.0, боковий сканер відбитків пальців, розпізнавання обличчя, NFC для оплат, підтримка двох SIM-карт, Bluetooth 5.2, GPS і 3,5-мм аудіороз’єм. Ви отримуєте максимум функцій навіть у бюджетному сегменті.

Батарея на 6000 мА·год — справжній рекорд у цьому сегменті. До 22 годин відео, 82 години музики або 20 годин читання без перерви на підзарядку! А швидка зарядка 33 Вт дозволяє поповнювати енергію вдвічі швидше, ніж у більшості бюджетних конкурентів. Смартфон також підтримує реверсивну зарядку для інших ваших пристроїв.

Тонкий 8-міліметровий корпус із сучасним 3D-дизайном і матово-глянцевими текстурами гарно лежить у руці та не ковзає. Смартфон досить легкий для такого великого екрана, а завдяки захисту IP64 не боїться пилу і бризок.

Основна камера Samsung на 50 Мп із AI-підтримкою робить якісні фото у будь-якому освітленні — вдень і вночі. Розумна обробка зображень і поліпшення портретів відкривають нові можливості для мобільної творчості. Фронтальна камера на 8 Мп із режимом краси ідеальна для відеозв’язку та селфі.

POCO C85 отримав потужний ІІ-асистент Gemini від Google, який змінює підхід до повсякденних задач. Натисніть і утримуйте кнопку живлення — і Gemini миттєво готовий допомогти з налаштуванням будильників, створенням нагадувань, пошуком інформації, диктуванням нотаток або складанням листів.
Ще одна революційна фішка — функція Circle to Search. Просто обведіть пальцем будь-який елемент на екрані — слово, частину картинки чи відео, контакт або об’єкт — і смартфон одразу знайде потрібну інформацію в мережі, навіть без зняття скріншоту та копіювання тексту! Так можна шукати переклади, знаходити треки, здійснювати покупки або дізнаватися більше про цікаві вам речі в один клік.
Інтелектуальні інструменти Gemini та Circle to Search роблять POCO C85 надзвичайно зручним партнером у навчанні, спілкуванні, створенні контенту чи вирішенні будь-яких побутових, робочих і розважальних задач.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POCO |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Тип матрицы | IPS |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.9 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 254 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G81-Ultra |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G52 MC2 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | Galileo, Beidou, GPS |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 33 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| FM-радио | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Игры | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Режим защиты зрения, Быстрая зарядка, Сканер лица, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 171.6 мм |
| Ширина | 79.5 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Вес | 205 г |
| Основные | |
| Модель смартфона: | Poco C85 |
| Тип слота: | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM + microSD |
| Корпус | пластик, пластикова рамка, пило/вологозахист, IP64 |
| Камера | |
| Основная камера | 50 Мп, f/1.8, 28 мм, 1/2.76" |
| Особливості основної камери | 50 Мп + AI, спалах, автофокус |
| Запис відео основної камери | 1080p (30 к/с), 720p (30 к/с) |
| Фронтальна камера: | 8 Мп, f/2.0, 1/4" |
| Особливості фронтальної камери | 1080p (30 к/с), 720p (30 к/с) |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон, кабель живлення, чохол, гарантійний талон, фіскальний чек |
| Операционная система | Android 15.0 |