


47 999 ₴
43 888 ₴
| Виробник | ZTE |
| Вид | планшет |
| Екран | 9.06" (2400x1504), OLED, 16:10, 313 ppi, 165 Гц |
| Особливості екрана | датчик освітленості |
| Співвідношення екран/корпус | 85.8% |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite, 8 ядер, 4.32 ГГц |
| Графічний адаптер | Adreno 830 |
| Пам'ять | оперативна 24 Гб, вбудована 1024 Гб |
| Безпека | сканер відбитка пальця (бічний) |
| Операційна система | Android 15 |
| Модельний рік | 2025 |
| Оснащення | |
| Інтерфейси зв'язку | 2x Type-C |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth v5.4, Wi-Fi |
| Стандарт Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Камера | фронтальна 9 Мп f/2.2; тилова 13 Мп, зйомка відео 3840x2160, зі спалахом |
| Виведення зображення, звуку | Mini-Jack 3.5 mm, стереозвук |
| Додатково | гіроскоп, акселерометр, компас |
| Інше | |
| Акумулятор | 8200 мАг, швидка зарядка (Quick Charge) |
| Корпус | металевий, IP54 |
| Колір кришки корпусу | чорний |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Розміри (ШхВхТ) | 207x134x7 мм |
| Вага | 370 г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Процессор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Объем встроенной памяти | 1000 GB |
| Диагональ экрана | 9.06 дюйм |
| Операционная система | Android 15 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Состояние | Новое |
| Bluetooth: | Bluetooth v5.4, Wi-Fi |
| Модель планшета | ZTE REDMAGIC Astra Gaming Tablet |
| Передвстановлена ОС | Android 15 , Фірмова оболонка Redmagic OS 10.5 |
| Стандарти захисту | Захист від пилу та вологи IP54 |
| Функція розпізнавання обличчя | Є |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 313 |
| Тип экрана | OLED |
| Частота оновлення екрана, Гц | 165 Гц |
| Співвідношення екран/корпус | 85.8% |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 8200 мА/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Акселерометр, Компас, Быстрая зарядка, Датчик освещенности, Гироскоп, Устойчивость к царапинам |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 207 мм |
| Ширина | 134.2 мм |
| Толщина | 6.9 мм |
| Вес | 370 г |
| Память и процессор | |
| Графічний адаптер | Adreno 830 |
| Звук | |
| Акустика | ➣ Стереодинаміки ➣ DTS:X® Ultra ➣ Snapdragon Sound |
| Аккумулятор | |
| Ємність аккумулятору | 8200 mAh |
| Камера | |
| Основна камера: | 13 Mpx |
| Опис основної камери | ➣ 13 Mpx Ширококутна ➣ LED flash, HDR, panorama ➣ Запис відео 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Селфі-камера | 9 Mpx |
| Опис селфі-камери | ➣ 9 Mpx Ширококутна (f/2.2, 0.7μm) ➣ Запис відео 1080p@30fps |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий + стекло |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite, 8 ядер, 4.32 ГГц |
| Оперативная память | 24 Gb LPDDR5T |
| Разрешение экрана | 2400x1504 |
| Тип матрицы | OLED |
| Быстрая зарядка | 80W |
| Встроенная память | 1 Тб (1000 Гб) , UFS 4.1 Pro |