| Виробник | ZTE |
| Вид | планшет |
| Екран | 10.9" (2880x1800), IPS, 16:10, 309 ppi, 144 Гц |
| Особливості екрана | датчик освітленості |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, 8 ядер, 3.3 ГГц |
| Графічний адаптер | Adreno 750 |
| Пам'ять | оперативна 12 Гб, вбудована 256 Гб |
| Операційна система | Android 15 |
| Модельний рік | 2025 |
| Оснащення | |
| Інтерфейси зв'язку | 1x Type-C |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth v5.2, Wi-Fi |
| Стандарт Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Камера | фронтальна 20 Мп; тилова 13 Мп, зйомка відео 1920x1080, з автофокусом, зі спалахом |
| Виведення зображення, звуку | стереозвук (4 динаміка) |
| Додатково | гіроскоп, акселерометр |
| Інше | |
| Акумулятор | 10100 мАг |
| Корпус | металевий |
| Колір кришки корпусу | Silver |
| Колір передньої панелі | Silver |
| Розміри (ШхВхТ) | 253x165x7 мм |
| Вага | 523 г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Процессор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процессора | 3300 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Диагональ экрана | 10.9 дюйм |
| Разрешение экрана | 2880×1800 |
| Операционная система | Android 15 |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Состояние | Новое |
| Bluetooth: | Bluetooth v5.2, Wi-Fi |
| Модель планшета | ZTE Nubia Pad Pro |
| Передвстановлена ОС | Android 15 |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 309 |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Частота оновлення екрана, Гц | 144 Hz |
| Співвідношення екран/корпус | 82.6% |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 10100 мА/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Акселерометр, Компас, Быстрая зарядка, Датчик освещенности, Гироскоп, Устойчивость к царапинам |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 253.3 мм |
| Ширина | 164.6 мм |
| Толщина | 7.3 мм |
| Вес | 523 г |
| Память и процессор | |
| Графічний адаптер | Adreno 830 |
| Тип ядра та частота | 1x 3.3 GHz Cortex-X4 + 3x 3.2 GHz Cortex-A720 + 2x 3.0 GHz Cortex-A720 + 2x 2.3 GHz Cortex-A520 |
| Відеоядро | Adreno 750 |
| Звук | |
| Акустика | 4 динаміка |
| Аккумулятор | |
| Ємність аккумулятору | 10100 mAh |
| Камера | |
| Основна камера: | 13 Mpx |
| Опис основної камери | ➣ 13 Mpx Ширококутна ➣ LED flash, HDR, panorama |
| Селфі-камера | 20 Mpx |
| Опис селфі-камери | ➣ 20 Mpx Ширококутна (f/2.0, 26mm) ➣ Запис відео 1080p@30fps |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий + стекло |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (SM8650-AB) |
| Оперативная память | 12 Gb LPDDR5X |
| Тип матрицы | IPS |
| Быстрая зарядка | 66W |
| Встроенная память | 256 Gb UFS 4.0 |