OnePlus 12 вражає своєю витонченістю і стилем з перших секунд. Його зручна форма і елегантний дизайн привертають увагу. Міцна конструкція з скла Gorilla Glass Victus 2 спереду і ззаду, а також алюмінієва рама, забезпечують не тільки елегантність, а й міцність. З рейтингом IP65 він стійкий до води і пилу, готовий супроводжувати вас в будь-яких умовах.
З OnePlus 12 ви завжди на зв'язку. Цей смартфон підтримує широкий спектр мереж, включаючи GSM, CDMA, HSPA, CDMA2000, LTE і швидкісний 5G. Забудьте про затримки і переривання - OnePlus 12 гарантує безперебійний зв'язок у будь-якому місці.
Екран OnePlus 12 з технологією LTPO AMOLED просто зачаровує. З підтримкою Dolby Vision, HDR10+ і частотою оновлення 120 Гц, він забезпечує неперевершений візуальний досвід. Насолоджуйтеся яскравими кольорами і чіткістю навіть при перегляді фільмів або гри.
OnePlus 12 працює на чіпсеті Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 з операційною системою Android 14 з OxygenOS 14 (International) або ColorOS 14 (China). З восьмиядерним процесором і графічним процесором Adreno 750, він легко впорається з будь-якими завданнями, від ігор до багатозадачності.
З OnePlus 12 ви зробите вражаючі знімки завдяки потрійній камері. Ультраширококутний об'єктив 50 МП, телеоб'єктив 64 МП і об'єктив для знімання панорам 48 МП разом з калібруванням кольору Hasselblad допоможуть вам зафіксувати кожен деталь з вражаючою чіткістю.
Більше не думайте про постійне заряджання. Акумулятор OnePlus 12 ємністю 5400 мАг забезпечить вам енергії на весь день. І якщо все-таки потрібно зарядити, він підтримує швидку зарядку до 100 Вт по кабелю і до 50 Вт бездротово.
OnePlus 12 підтримує всі потрібні технології підключення, включаючи Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 і NFC. Плюс, з підтримкою GPS, BDS, GALILEO, QZSS і NavIC, ви завжди будете на правильному шляху.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OnePlus |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий |
| Модель телефона | OnePlus 12 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Версия прошивки | OxygenOS (міжнародна , глобальна ) |
| Модель смартфона: | OnePlus 12 |
| Операционная система | Android 14 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5400 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мощность зарядки | 100 В |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Бездротова зарядка, Вт: | 50 |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.82 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 510 |
| Разрешение экрана | 1440x3168 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Особливості дисплея: | Gorilla Glass Victus 2, Dolby Vision, HDR10+, 600 ніт (тип), 1600 ніт (HBM), 4500 ніт (peak) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 220 г |
| Высота | 163.3 мм |
| Толщина | 9.2 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 750 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Частота процессора | 3300 МГц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Вспышка | Светодиодная |
| Фотокамера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Видеосъемка | 8K (24 к/с) |
| Зарядка | быстрая, SuperVOOC (100 Вт) |
| Комплектация | смартфон, гарантійний талон, документація, інструкція користувача, адаптер живлення |
| Камера | |
| Основна камера: | 50 (f/1.6, ширококутна) + 48 (f/2.2, 114 градусів, надширококутна) + 64 (f/2.6, телеоб'єктив) |
| Особливості камери: | 50 MP (23mm (wide), 1/1.4", 1.12 µm, multi-directional PDAF, OIS), 64 MP (70 mm (periscope telephoto), 1/2.0", 0.7 µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom), 48 MP (14mm, 1/2.0", 0.8µm, PDAF), фронтальна (21mm (wide), 1/3.14", 0.7µm) |
| Фронтальна камера, Мп: | 32 (f / 2.4) |