28 999 ₴
23 999 ₴













| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Интерфейсы | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Оповещение | Вибрация, Звуковое |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Совместимость с | Android |
| Тип | Умные часы |
| Тип дисплея | Цветной |
| Беспроводные технологии | |
| ANT: | Нет |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS | Є |
| NFC | Да |
| наявність e-sim | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Время работы | 60 годин |
| Комплектация | Смарт-годинник Зарядний пристрій Керівництво Гарантія |
| Оперативная память | 2Гб |
| Операционная система | Пропрієтарна |
| Процессор | Exynos W1000 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип матрицы | Super AMOLED |
| Флеш-память: | 64 Гб |
| Форма | Круглі |
| Функции | Фізична активність , Кількість спалених калорій , Кількість кроків , Контроль менструального циклу , Відстеження сну , Підрахунок сходів , Спортивна активність |
| Основные | |
| Влагозащита | Плавання/Купання |
| Габарити | 47.4 x 47.4 x 12.1 мм |
| Матеріал корпуса | Титан |
| Модель годинника | Samsung Galaxy Watch Ultra (2025) |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Связь и коммуникации | |
| Датчики: | Акселерометр (гіроскоп) , Альтиметр (висотомір) , Барометр , Датчик серцевого ритму , Компас , Пульсоксиметр , Пульсометр , Термометр , Тонометр , Крокомір |
| Звонки и оповещения: | Вібрація , Вбудований мікрофон , Динамік (гучний зв'язок) , Події календаря , Соціальні мережі , Повідомлення про SMS , Повідомлення про вхідні події , Сповіщення про дзвінки , Електронна пошта |
| Экран | |
| Дисплей | 1.5" Super AMOLED |
| Матеріал дисплея | Сапфіровий |
| Размер дисплея | 1.5” |
| Размер экрана: | 47 мм |
| Разрешение дисплея: | 480 х 480 |
| Щільність пікселів | 327 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора, mah | 590 мАг, Li-Pol, бездротова зарядка |
| Способ зарядки: | Магнітний з'єднувач |