|
| Виробник | PocketBook |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Інтерфейси | USB-C |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 10.3 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64000 MB |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2480×1860 |
| Стан | Новий |
| Тип екрану | Ємнісний |
| Додатки: | Browser, Gallery, Music Player, PocketBook Cloud, Dropbox, Books by email, Send-to-PocketBook |
| Модель книги | PocketBook 1042 InkPad Eo |
| Платформа (ОС): | Android 11 |
| Словники: | Англійська – Українська, + 52 мовні комбінації доступні для завантаження |
| Текстові формати | ACSM, CBR (from 5.20), CBZ (from 5.20), CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB(DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF, TXT, CBR, CBZ, PDF(DRM), CBR (from 5.20), CBR, ACSM, CHM, E-Book Formate: PDF, PDF, EPUB (DRM) |
| Формати аудіокниг: | MP3, WAV |
| Формати зображень | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
|
| Вага | 470 г |
| Довжина | 226 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 191 мм |
|
| DPI: | 300\150 |
| Кількість градацій сірого: | 16 (градації сірого) 4096 (колір) |
| Сенсорний дисплей | Да |
|
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Комплектація | Електронна книга, кабель USB Type-C, документи, стилус |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Процесор | 8-ядерний (2,3 ГГц) |
| Тип матриці | 10,3'' (26,12 см) E Ink Kaleido 3 1860 × 2480 \ 930 × 1240 |
|
| Мережа та інтерфейс: | USB Type-C , Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth |