Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Motorola Edge 50 Fusion 12/512GB Marshmallow Blue (PB3T0064UA)»
Смартфон Moto Edge 50 fusion зручно лежить у долоні завдяки ергономічному форм-фактору та використанню високоякісних матеріалів. Девайс має заокруглені краї та плавні контури, щоб утримування в руках було максимально комфортним. Блок камер із чіткими геометричними лініями розташований збоку та не заважає використанню девайса. Надтонкий профіль пристрою надає йому витонченої елегантності, що гармонійно доповнює будь-який образ користувача.

Корпус гаджета надійно захищений за стандартом IP68 і має абсолютну герметичність: унеможливлено потрапляння всередину дрібних частинок пилу, а також крапель вологи, наприклад, під час сильного дощу. Безмежне полотно дисплея ефективно захищене від появи подряпин і потертостей за допомогою Corning Gorilla Glass 5.

Дивіться потокові відео, грайте та залишайтеся на зв'язку з близькими завдяки ємному акумулятору смартфона Moto Edge 50 fusion. За компактним корпусом ховається великий обсяг заряду 5 000 мА·год. Надшвидка зарядка потужністю 68 Вт забезпечує відновлення рівня ємності всього за 15 хвилин. Знімайте навколишній світ годинами підряд, не думаючи про зарядженість батареї.
Творіть без будь-яких обмежень і надихайтеся завдяки простому використанню захопливих функцій камери. Фотомодуль відкриває нові можливості нічної зйомки з потужним сенсором LYTIA з роздільною здатністю 50 Мп. Знімайте фотографії за недостатнього освітлення з низьким рівнем шуму. Отримайте неймовірні результати зйомки завдяки 32-кратному збільшенню без втрати деталей об'єктів.


Розширте свої горизонти за допомогою ширококутної камери, знімаючи важливі моменти та поміщаючи в кадр більше, ніж може охопити стандартний сенсор завдяки ширококутному об'єктиву з кутом 120°. Дрібні деталі перестануть бути непомітними: розгляньте все найважливіше, використовуючи об'єктив Macro Vision, що збільшує зображення вчетверо. Миттєво робіть яскраві селфі за допомогою технології Quad Pixel і фронтальної камери на 32 Мп. Записуйте динамічні відеоролики у високій якості 4К UHD.
Показуйте справжню красу навколо за допомогою фото. Використовуйте зручні інструменти для редагування, що працюють на базі ШІ-технологій безпосередньо в смартфоні через Google Фото. Покажіть камері свою долоню, щоб запустити таймер і зробити чотири креативні фотографії за допомогою функції фотокабінки. Експерименти з перспективою дають можливість зробити портрети з кількома точками фокусування.

Безмежний 6,7-дюймовий P-OLED-дисплей із частотою оновлення 144 Гц забезпечує максимальний візуальний комфорт. Насолоджуйтеся виразними та яскравими відтінками, які відповідають кінематографічним стандартам. Перемикайтеся між додатками, грайте та дивіться динамічні ролики з максимальною плавністю без розривів і спотворень. Неймовірна картинка доповнена якісним звучанням із технологією Dolby Atmos.
Отримуйте ще більше вражень від смартфона зі швидким і надійним 8-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 з тактовою частотою 2,4 ГГц. Обробка десятків процесів відбувається за лічені секунди завдяки збільшеному обсягу ОЗП. Користувач може зберігати гігабайти архівів, завжди тримаючи під рукою необхідну інформацію.


Розблокуйте смартфон Moto Edge 50 fusion за допомогою відбитка пальця: досить просто торкнутися дисплея над оптичним датчиком. Користувачеві доступне управління безпекою мережі та дозволами для додатків завдяки створенню секретної папки для конфіденційних даних за допомогою Moto Secure.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Голубой |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Корпус | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 68 В |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, QZSS, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Геомагнитный датчик, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 395 |
| Разрешение экрана | 2400*1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | P-OLED |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Защитное стекло: | Corning Gorilla Glass 5 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 174.9 г |
| Высота | 161.9 мм |
| Толщина | 7.9 мм |
| Ширина | 73.1 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 710 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Режим полета | Да |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Камера | |
| Диафрагма | f/1.88 + f/2.2 |
| Основная камера | 50 Мп + 13 Мп |
| Фокусировка: | Автоматическая |
| Фронтальная камера, Мп | 32 Мп, f/2.45 |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Модель смартфона: | Motorola Edge 50 Fusion |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Слоты | 2 SIM; Nano-SIM + eSIM |