Смартфон Moto Edge 50 fusion зручно лежить у долоні завдяки ергономічному форм-фактору та використанню високоякісних матеріалів. Девайс має заокруглені краї та плавні контури, щоб утримування в руках було максимально комфортним. Блок камер із чіткими геометричними лініями розташований збоку та не заважає використанню девайса. Надтонкий профіль пристрою надає йому витонченої елегантності, що гармонійно доповнює будь-який образ користувача.

Корпус гаджета надійно захищений за стандартом IP68 і має абсолютну герметичність: унеможливлено потрапляння всередину дрібних частинок пилу, а також крапель вологи, наприклад, під час сильного дощу. Безмежне полотно дисплея ефективно захищене від появи подряпин і потертостей за допомогою Corning Gorilla Glass 5.

Дивіться потокові відео, грайте та залишайтеся на зв'язку з близькими завдяки ємному акумулятору смартфона Moto Edge 50 fusion. За компактним корпусом ховається великий обсяг заряду 5 000 мА·год. Надшвидка зарядка потужністю 68 Вт забезпечує відновлення рівня ємності всього за 15 хвилин. Знімайте навколишній світ годинами підряд, не думаючи про зарядженість батареї.
Творіть без будь-яких обмежень і надихайтеся завдяки простому використанню захопливих функцій камери. Фотомодуль відкриває нові можливості нічної зйомки з потужним сенсором LYTIA з роздільною здатністю 50 Мп. Знімайте фотографії за недостатнього освітлення з низьким рівнем шуму. Отримайте неймовірні результати зйомки завдяки 32-кратному збільшенню без втрати деталей об'єктів.


Розширте свої горизонти за допомогою ширококутної камери, знімаючи важливі моменти та поміщаючи в кадр більше, ніж може охопити стандартний сенсор завдяки ширококутному об'єктиву з кутом 120°. Дрібні деталі перестануть бути непомітними: розгляньте все найважливіше, використовуючи об'єктив Macro Vision, що збільшує зображення вчетверо. Миттєво робіть яскраві селфі за допомогою технології Quad Pixel і фронтальної камери на 32 Мп. Записуйте динамічні відеоролики у високій якості 4К UHD.
Показуйте справжню красу навколо за допомогою фото. Використовуйте зручні інструменти для редагування, що працюють на базі ШІ-технологій безпосередньо в смартфоні через Google Фото. Покажіть камері свою долоню, щоб запустити таймер і зробити чотири креативні фотографії за допомогою функції фотокабінки. Експерименти з перспективою дають можливість зробити портрети з кількома точками фокусування.

Безмежний 6,7-дюймовий P-OLED-дисплей із частотою оновлення 144 Гц забезпечує максимальний візуальний комфорт. Насолоджуйтеся виразними та яскравими відтінками, які відповідають кінематографічним стандартам. Перемикайтеся між додатками, грайте та дивіться динамічні ролики з максимальною плавністю без розривів і спотворень. Неймовірна картинка доповнена якісним звучанням із технологією Dolby Atmos.
Отримуйте ще більше вражень від смартфона зі швидким і надійним 8-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 з тактовою частотою 2,4 ГГц. Обробка десятків процесів відбувається за лічені секунди завдяки збільшеному обсягу ОЗП. Користувач може зберігати гігабайти архівів, завжди тримаючи під рукою необхідну інформацію.


Розблокуйте смартфон Moto Edge 50 fusion за допомогою відбитка пальця: досить просто торкнутися дисплея над оптичним датчиком. Користувачеві доступне управління безпекою мережі та дозволами для додатків завдяки створенню секретної папки для конфіденційних даних за допомогою Moto Secure.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Синий |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Корпус | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | P-OLED |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Разрешение экрана | 2400*1080 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 395 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Защитное стекло: | Corning Gorilla Glass 5 |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Режим полета | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 710 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | QZSS, Galileo, Beidou, GPS |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Мощность зарядки | 68 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Сканер отпечатка пальца, Геомагнитный датчик, Быстрая зарядка, Пылезащитный корпус, Сканер лица, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 161.9 мм |
| Ширина | 73.1 мм |
| Толщина | 7.9 мм |
| Вес | 174.9 г |
| Камера | |
| Основная камера | 50 Мп + 13 Мп |
| Диафрагма | f/1.88 + f/2.2 |
| Фокусировка: | Автоматическая |
| Фронтальная камера, Мп | 32 Мп, f/2.45 |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Слоты | 2 SIM; Nano-SIM + eSIM |
| Модель смартфона: | Motorola Edge 50 Fusion |