Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Motorola Edge 50 Ultra 16/1TB Peach Fuzz (PB0Y0055PL)»
Смартфон Moto Edge 50 ultra, оснащений потужною системою камер та інструментами Google Фото, створює фотографії професійної якості одним натисканням на спуск. 6,7-дюймовий pOLED Super HD дисплей із частотою оновлення 144 Гц забезпечує чудове зображення, потужний звук у форматі Dolby Atmos посилює ефект занурення. Акумулятор на 4500 мАг та найшвидша зарядка TurboPower потужністю 125 Вт забезпечують безпрецедентний рівень свободи протягом дня.
Найсучасніша система камер з алгоритмами штучного інтелекту дозволяє отримувати чудові знімки, на яких передані всі найдрібніші деталі. Основна 50-мегапіксельна камера поглинає на 20% більше світла та оснащена всеспрямованим фазовим автофокусом PDAF для отримання чітких та яскравих знімків за будь-якого освітлення. Телефотооб'єктив з роздільною здатністю 64 Мп та 100-кратним суперзумом знімає однаково якісно здалеку та поблизу. 50-мегапіксельний надширокий об'єктив з кутом охоплення 122 градуси забезпечує приголомшливу деталізацію в кожному кадрі. Знімати найдрібніші деталі з високою роздільною здатністю допоможе камера Macro Vision. 50 Мп селфі-камера з автофокусом створює чудові групові селфі.
Різні режими зйомки та алгоритми обробки на ШІ дозволяють створювати фото та відео в максимальній якості. Програмне забезпечення на основі штучного інтелекту визначає швидкість руху та динамічно регулює рівень стабілізації та витримку для отримання найкращих результатів зйомки. Інструменти Google Фото, серед яких Чарівний Редактор, Чарівний Ластик та Коригування різкості, допомагають парою жестів зробити знімок ідеальним.


Створюйте фонові малюнки, які відповідатимуть вашому стилю та підкреслять вашу індивідуальність. Просто сфотографуйте візерунок на вашому одязі або орнамент, що сподобався, і ШІ згенерує 4 унікальні зображення, які можна використовувати як заставку на екран.
Камера та дисплей Moto Edge 50 ultra мають сертифікацію Pantone Validated. А це означає, що вам забезпечена надточна передача кольорів та відтінків під час зйомки та при перегляді. Pantone SkinTone Validated гарантує, що будь-які відтінки шкіри людей при відтворенні контенту та на фотографіях та зображеннях відтворюються з неперевершеною точністю.
6,7-дюймовый pOLED Super HD дисплей предлагает улучшенную точность передачи цветов и деталей. С частотой обновления 144 Гц вам обеспечен новый уровень реалистичности при воспроизведении динамичного контента. Динамики с поддержкой Dolby Atmos и Dolby Head создают мощное звуковое сопровождение, усиливая ощущение живого присутствия при просмотре видео и во время игры.
Батарея ємністю 4500 мАг забезпечує до 30 годин використання смартфона в автономному режимі. Найшвидша зарядка TurboPower потужністю 125 Вт лише за 4 хвилини заряджає батарею на цілий день роботи.
Мобільна платформа Snapdragon 8s 3-го покоління гарантує підвищену продуктивність і стабільну роботу системи: тепер найбільш ресурсомісткі завдання виконуються з блискавичною швидкістю, а всі програми та додотки працюють злагоджено та плавно. Оперативна пам'ять до 16 Гб з можливістю розширення за рахунок ресурсів внутрішньої пам'яті забезпечує плавний ігровий процес на високих налаштуваннях та швидке перемикання між програмами в режимі багатозадачності. Накопичувач ємністю до 1 Тб дозволяє зберігати все, що вам важливе та дороге.
Щоб увімкнути ліхтарик, потрібно просто різко двічі опустити телефон. Поверніть зап'ястя двічі – і камера Moto зробить знімок. Легко передавайте зображення зі смартфона на екран телевізора. Або підключайте телефон до ПК та обмінюйтеся файлами між пристроями та використовуйте камеру Moto як веб-камеру. Програма Adob Scan перетворює паперові документи на цифрові файли з можливістю пересилання, дозволяючи вам відмовитись від паперових носіїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Оранжевый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Корпус | дерево, алюмінієва рамка, пило/вологозахист, IP68 |
| Модель смартфона: | Motorola Edge 50 Ultra |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 4500 мА/ч |
| Мощность зарядки | 125 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 197 г |
| Высота | 161.09 мм |
| Толщина | 8.59 мм |
| Ширина | 72.38 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 735 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 1000 GB |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Частота процессора | 3000 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 446 |
| Разрешение экрана | 2712x1220 |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | P-OLED |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 50 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Фотокамера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 4500 мАг, Li-Pol, незнімний |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Type-A - Type-C Зарядний пристрій Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Операционная система | Android 14 |
| Акумулятор та зарядка | |
| Бездротова зарядка | 50 Вт |
| Дротова зарядка | TurboPower (125 Вт) |
| Реверсивна бездротова | 10 Вт |
| Камера | |
| Запис відео основної камери | 4K (30/60 к/с), 1080p (30/60/120/240/960 к/с) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K (30/60 к/с), 1080p (30/60/120 к/с) |
| Кількість об'єктивів | 3 об'єктива |
| Надширококутний | 50 Мп, f/2.0, 12 мм, 122° |
| Основний об'єктив | 50 Мп, f/1.6, 1/1.3" |
| Особливості основної камери | спалах, лазерний автофокус, оптична стабілізація, цифровий зум 20x, електронна стабілізація, нічна зйомка, режим Slow Motion |
| Особливості фронтальної камери | автофокус |
| Телеоб'єктив | 64 Мп, f/2.4, 72 мм, оптичний зум 3x |
| Фронтальна камера | 50 Мп, f/1.9 |
| Экран | |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Victus |
| Тип екрана | P-OLED, HDR10+ |
| Можливості AI | |
| Можливості AI | AI - шпалери AI - персоналізація AI - розпізнавання об'єктів AI - стабілізація AI - покращення фото Gemini |