64 999 ₴
63 999 ₴
Новий iPhone Air настільки неймовірно тонкий і легкий, що майже не відчувається в руці. При товщині 5,6 мм і вазі всього 165 г, це найтонший iPhone в історії - навіть з великим, захоплюючим 6,5-дюймовим дисплеєм і потужним чіпом A19 Pro. Щоб повірити в цей парадокс, його потрібно потримати в руках.
(1).jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F(1).jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F(2).jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F(1).jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F(1).jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg)
%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Голубой |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Стекло, Титан |
| ОС | Apple iOS |
| Разъемы | USB-C |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Стандарт связи | 4G (LTE), 2G, 5G, GPRS, GSM, 3G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матрицы | OLED |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Модель смартфона: | Apple iPhone Air 1TB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 3149 мА/ч |
| Мощность зарядки | 20 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Режим защиты зрения, Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус, Датчик Холла |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 165 г |
| Высота | 156.2 мм |
| Толщина | 5.64 мм |
| Ширина | 74.7 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.5 дюйм |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 460 |
| Разрешение экрана | 2736x1260 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | OLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Дисплей (захист) | Corning Ceramic Shield 2 |
| Технології екрана | Always On Display, Apple ProMotion, Haptic Touch, HDR, True Tone |
| Тип матриці екрана | Super Retina XDR (OLED) |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 48 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 18 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 6 |
| Объём встроенной памяти | 1000 GB |
| Процессор | A19 Pro |
| Графічний процесор: | Apple GPU 5 core |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
| Версия ОС | iOS 26 |
| Время зарядки | 50% за 30 хв. |
| Комплектация | Документація, Інструмент для витягання Sim-карти, Кабель USB-C/USB-C, Смартфон, Фіскальний чек |
| Модель процессора | Apple A19 Pro |
| Тип аккумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Аккумулятор | |
| Максимальна потужність зарядного пристрою, Вт | 20 |
| Потужність бездротової зарядки, Вт | 20 |
| Потужність бездротової зарядки, Вт: | 20 (MagSafe), 15 (Qi2) |
| Технології заряджання | Підтримка бездротового заряджання, Функція швидкої зарядки |
| Камера | |
| Основна камера - додатково | 10-кратний цифровий зум, f/1.6, Live photos, Smart HDR 5, Time-Lapse, Адаптивний спалах True Tone, Геотегінг, Уповільнена зйомка, Нічний режим, Оптична стабілізація, Панорама, Портретне освітлення, Серійна зйомка, Система усунення ефекту червоних очей |
| Основна камера, Мпікс | 48 (f/1.6, ширококутна) |
| Технології основної камери | Технологія Deep Fusion, Фотографічні стилі, Функція QuickTake |
| Фронтальна (селфі) камера, Мпікс | 18 (f/1.9) |
| Фронтальна камера - додатково | f/1.9, Smart HDR 5, Time-Lapse, Автоматична стабілізація зображення, Спалах Retina Flash, Уповільнена зйомка, Запис відео UHD (3840x2160), Нічний режим, Підтримка Focus Pixels, Портретне освітлення, Серійна зйомка, Технологія Deep Fusion |