Цену уточняйте
Планшет Lenovo Legion Tab (3rd Gen) TB321FU 12/256GB Eclipse Black + Case&Film (ZAEF0033UA) оснащено передовим процесором Qualcomm® Snapdragon® 8 Gen 3, який відомий своєю потужністю та швидкодією. Завдяки цьому процесору, користувачі зможуть насолодитись швидким запуском ігор та багатозадачністю. Більше того, LPDDR5X Memory забезпечить плавну роботу і відсутність зависань навіть під час інтенсивного використання. Завдяки розробці на 4-нанометровому техпроцесі планшет може миттєво перемикатися між додатками, забезпечуючи оптимальну продуктивність.

Планшет Lenovo Legion Tab 3 вражає не тільки потужним процесором, але й високотехнічними характеристиками відображення. Дисплей з роздільною здатністю 2560x1600 пікселів, з частотою оновлення 165 Гц, забезпечує неперевершену якість зображення під час гри. Планшет також оснащений 16 ГБ оперативної пам'яті типу LPDDR5X та великим об'ємом вбудованої пам'яті 512 ГБ UFS 4.0, що дозволяє запускати велику кількість додатків та зберігати важливі дані. Що стосується відеокарти, то його оснащено оптимізованою відеокартою Qualcomm® Adreno™ GPU, яка забезпечує відмінну якість графіки під час геймплею.

Планшет Legion Tab представляє собою не лише потужний геймінговий пристрій, але й надійний компаньйон для тривалих інтенсивних сесій. Завдяки акумулятору ємністю 6550 мАг, швидкій зарядці Quick Charge 3.0 та інноваційній технології обходу зарядки, планшет дозволяє користувачам насолоджуватися грою без перерви. Також, наявність потужного Wi-Fi® 7 забезпечує стабільний зв'язок під час гри, а заходи захисту додають впевненості в безпеці та надійності використання пристрою.

Планшет Lenovo Legion Tab 3 Gen - це ідеальний вибір для ентузіастів мобільного геймінгу. Портативність, високоякісний дисплей і вражаючі аудіо можливості роблять цей пристрій ідеальним для користувачів, які хочуть грати в будь-якому місці та в будь-який час.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Процессор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процессора | 3300 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Диагональ экрана | 8.8 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | Планшет, Чохол, Керівництво, Гарантія, кабель |
| Экран | |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8.0 |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 13.0 |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Встроенный микрофон | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6550 мА/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик Холла, Сканер отпечатка пальца, Акселерометр, Датчик освещенности, Гироскоп, Компас |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 208.54 мм |
| Ширина | 129.46 мм |
| Толщина | 7.79 мм |
| Вес | 350 г |
| Аудио: | |
| Микрофон | Да |
| Динамики | Стерео |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Модель планшета | Lenovo Legion Tab |