59 999 ₴
53 999 ₴

У плавному дизайні Galaxy S25 Ultra впізнаються характерні форми смартфонів серії Galaxy S. Завдяки витонченій і міцній титановій рамці та вбудованому S Pen новий пристрій стає втіленням ультрасучасного лаконічного дизайну.

Galaxy S25 Ultra зміцнений титановою рамкою, склом Corning® Gorilla® Armor 2 і має клас IP68 для захисту від щоденних подряпин, пилу та води.

Отримуйте персональні плани та звіти протягом дня завдяки новій функції Now Brief. Почніть ранок із короткого огляду планів на день: перевірте свій останній Показник енергії і нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.


За допомогою функції керування звуком Audio Eraser ви легко позбудетеся небажаного фонового шуму у ваших відеороликах і зробите їх доступними для спільного використання. Вдосконалюйте аудіозаписи, коригуючи такі типи звуків, як голоси, музика, вітер тощо.
Дотримуйтесь спортивних цілей, відстежуючи свій Показник життєвих сил. Синхронізуйте з Galaxy Watch та отримуйте персональні ідеї та поради, наприклад аналіз вашого сну, активності та частоти серцевих скорочень.


Personal Data Engine об'єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.
Тепер ви можете знімати в покращеному 10-бітному HDR для ще більшої приголомшливої відеозйомки. Наша вдосконалена точка доступу також забезпечує точніше видалення шуму, що означає, що вам більше не доведеться турбуватися про зернисті нічні кадри.

Від ультраширококутних знімків до нашої телефотокамери – фотографії залишаються чіткими та яскравими під будь-яким кутом. Наш вдосконалений штучним інтелектом процесор обробки зображень ProVisual покращує кольори та деталізацію для досягнення нового рівня чіткості.

Представляємо наш спеціально розроблений чипсет, створений та оптимізований для Galaxy. Разом з удосконаленим трасуванням променів у реальному часі й оптимізацією Vulkan ви занурюєтесь у події та насолоджуєтеся надзвичайно плавним і захопливим ігровим процесом.

ProScaler підвищує роздільну здатність завдяки використанню інноваційних алгоритмів AI-обробки, забезпечуючи перегляд у високій роздільній здатності без необхідності змінювати налаштування екрана.


Наша новаторська технологія mDNIe вбудована в унікальний процесор для Galaxy, а час роботи батареї збільшено завдяки оптимізації програмного забезпечення, щоб ви могли годинами насолоджуватися переглядом улюблених відео.
Отримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Ви можете керувати новим головним екраном за допомогою легко налаштовуваних макетів та оновлених віджетів. Сповіщення в реальному часі дозволяють відстежувати поточні дії, як-от таймери та голосові записи, на панелі Now Bar, у рядку стану або навіть у верхній частині звичайної панелі сповіщень.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Голубой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Модель телефона | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Диагональ экрана | 6.9 дюйм |
| Разрешение экрана | 3120x1440 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 498 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | Snapdragon 8 Elite |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 4320 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 830 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Спутниковая навигация | Bds, Galileo, GPS, QZSS, Beidou |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Мультимедиа | |
| Количество мегапикселей камеры | 200 Мп |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 12 Мп |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик Холла, Сканер отпечатка пальца, Режим защиты зрения, Геомагнитный датчик, Быстрая зарядка, Пылезащитный корпус, Сканер лица, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 162.8 мм |
| Ширина | 77.6 мм |
| Толщина | 8.2 мм |
| Вес | 218 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон Стілус Керівництво Гарантія |
| Материал корпуса | Скло, Титан |
| Тип аккумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Модель смартфона: | Samsung Galaxy S25 Ultra EU |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Основна камера, Мпікс | 200+50+50+10 |
| Основна камера - додатково | f/1.7, f/1.9, f/2.4, f/3.4, HDR, Автофокусування, Спалах, Уповільнена зйомка, Оптична стабілізація, Оптичний зум, Панорама, Ультраширококутний об'єктив |
| Фронтальна (селфі) камера, Мпікс | 12 f/2.2, HDR, Автофокус |
| Технології заряджання | Підтримка бездротового заряджання, Функція швидкої зарядки, Функція реверсивної зарядки |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Підтримка швидкої зарядки | Power Delivery |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 |
| Максимальна потужність зарядного пристрою, Вт | 45 |
| Бездротова зарядка, Вт | 25 |
| Кількість камер в основному блоці | 4 |
| Версия ОС | Android 15 |