Цену уточняйте


Інновації відкривають нові можливості. Інженерний геній та майстерність зробили ідеальний баланс реальністю. Зустрічайие неймовірно тонкий Galaxy S25 Edge.

Тонкий, але надійний
Створений з титану з ювелірною точністю
Скляна броня
Ультраміцні передня та задня панелі
IP68
Вода не страшна
Оснащена технологіями штучного інтелекту, система нового покоління ProVisual Engine працює ще швидше завдяки потужному процесору Galaxy S25 Edge. Втілюйте творчі задуми – від зйомки до редагування – з удосконаленою камерою та професійним інструментам на Galaxy S25 Edge.


Удосконалений основний фотомодуль Galaxy S25 Edge з високороздільною матрицею 200 МП та ProVisual Engine зі штучним інтелектом виводять передачу кольору та деталей на якісно новий рівень – і вдень, і вночі. Ви можете також наближати сцену та знімати з підвищеною чіткістю завдяки зуму, керованому ШІ.
Видаляйте небажаний фоновий шум у ваших відео за допомогою Audio Eraser, щоб ними одразу захотілося поділитися. Galaxy AI вдосконалює аудіозаписи, обробляючи різні типи звуків – голоси, музику, вітер тощо.*

Представляємо найпотужніший процесор, Snapdragon® 8 Elite Mobile Platform для Galaxy. Це рушійна сила, що забезпечує швидку обробку даних і продуктивність штучного інтелекту.


Завдяки інноваційній технології mDNIe, вбудованій у спеціально розроблений процесор, та оптимізованому програмному забезпеченню, тривалий час роботи батареї Galaxy S25 Edge забезпечує довгі години задоволення від перегляду відеороликів.
Отримуйте персональні зведення впродовж від Now Brief. Почнніть ранок зі стислого огляду майбутнього дня: перевірте свій останній Показник енергії та нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.

Personal Data Engine об'єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.

Отримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Новий домашній екран у вашому розпорядженні з широкими можливостями налаштування макетів і новими віджетами. Сповіщення в реальному часі дають змогу відстежувати поточні дії, наприклад, голосові записи на панелі Now Bar, у рядку стану або у верхній частині панелі сповіщень.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Модель телефона | Samsung Galaxy S25 Edge |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 3900 мА/ч |
| Мощность зарядки | 25 В |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, Beidou, Bds |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Режим защиты зрения, Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Геомагнитный датчик, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус, Датчик Холла |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 163 г |
| Высота | 158.2 мм |
| Толщина | 5.8 мм |
| Ширина | 75.6 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 830 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Snapdragon 8 Elite |
| Частота процессора | 4470 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 512 |
| Разрешение экрана | 3120x1440 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 200 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 12 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Пользовательские характеристики | |
| Захист корпусу | скло, титанова рамка, пило/вологозахист, IP68 |
| Комплектация | Смартфон, кабель , документація , фіскальний чек , гарантійний талон |
| Модель смартфона: | Samsung Galaxy S25 Edge |
| Операционная система | Android 15.0 |
| Основна камера - додатково | Основний об'єктив 200 Мп, f/1.7, 1/1.56", 2x Надширококутний12 Мп, f/2.2 |
| Основна камера, Мпікс | 200 Мп + 12 Мп |
| Підтримка швидкої зарядки | бездротова (15 Вт); швидка, USB Power Delivery 3.0 (25 Вт) |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Фронтальна (селфі) камера, Мпікс | 1 об'єктив, в дисплеї Основний об'єктив12 Мп, f/2.2 |