6 999 ₴
6 299 ₴
Смартфон Nubia V70 з 6.7-дюймовим дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц пропонує з першого погляду поринути у динамічну гру або перегляд контенту у відмінній якості. Основна камера 108 Мп легко створює атмосферні фотографії у різних стилях. Батарея ємністю 5000 мА.год дозволяє вільно користуватися девайсом протягом усього дня. Продуктивний процесор + оперативна пам'ять до 20 Гб гарантують чудову швидкодію та плавну роботу за будь-яких навантажень.

108-мегапіксельна камера з датчиком глибини та алгоритмами ШІ створює чудові фото, які вражають точною передачею кольору і деталізацією. Удосконалений алгоритм нічної зйомки підвищує роздільну здатність та динамічний діапазон, забезпечуючи яскравість та глибину професійного рівня. Спеціальна система управління зйомкою підтримує моментальну зйомку, отримуючи чіткі знімки об'єктів, що рухаються.

Штучний інтелект перетворює редагування твоїх фотографій на справжнє мистецтво, роблячи процес створення приголомшливих знімків неймовірно простим. Використовуй "Чарівну гумку", щоб миттєво видаляти зайве з кадру, і "Чарівний редактор", щоб легко покращувати і перетворювати зображення. Тепер ти можеш зосередитись на творчості, а AI візьме на себе всю складну роботу – отримуй ще більше професійних фото без зусиль.

Сучасні можливості штучного інтелекту виходять за межі стандартних завдань, пропонуючи тобі розширений набір інтелектуальних інструментів. Штучний інтелект допоможе скласти та перекласти текст, знайти або створити зображення, упорядкувати інформацію, відредагувати фотографію та багато іншого.

16-мегапіксельна фронтальна камера з алгоритмами б'ютифікації створює природні селфі, тонко підкреслюючи твою природну привабливість. Створюй особисті та групові селфи всього одним натисканням, на яких ти завжди виглядаєш чудово.

Візьми до рук Nubia V70 і відчуй, наскільки він тонкий і легкий. Смартфон товщиною всього 8.2 мм зручно лежить у долоні, даючи можливість користуватись усіма функціями прямо на ходу. Матова поверхня задньої панелі із захистом від відбитків та подряпин + розкішні кольори на вибір підкреслюють загальну концепцію витонченої елегантності.

6.7-дюймовий дисплей з високоточною передачею кольору, покращеною контрастністю і частотою оновлення 120 Гц забезпечує чудові враження від гри, відпочинку і спілкування. Екран займає 91% площі панелі, пропонуючи більше місця для повсякденних завдань. Яскраве та деталізоване зображення, плавне відображення динамічного контенту та м'який скролінг створюють відчуття комфорту за будь-яких сценаріїв використання.

Продуктивний процесор із частотою до 2 ГГц забезпечує високу енергоефективність та підтримує швидку та плавну роботу всіх програм та додатків. Смартфон чудово справляється з будь-якими іграми, відтворює контент у високій роздільній здатності, знімає чудові фотографії та плавні чіткі відео. Розширення оперативної пам'яті до 20 Гб за рахунок ресурсів вбудованої пам'яті дає можливість легко та плавно долати будь-які пікові навантаження. Завдяки цьому всі програми відкриваються миттєво, а робота смартфона відрізняється стабільністю та злагодженістю при вирішенні будь-яких завдань.

До 256 Гб вбудованої пам'яті вистачить для зберігання всіх улюблених фотографій, музичних плейлистів, відеофайлів і робочих документів. Можливість збільшити обсяг сховища до 1 Тб дозволяє назавжди забути про дефіцит місця. Все, що тобі знадобиться, знаходиться на відстані одного натискання.

Батарея ємністю 5000 мА.год. забезпечує цілий день роботи Nubia V70 без підзарядки. Енергоефективні технології контролюють витрату заряду, щоб можна було багато годин поспіль слухати музику, грати в улюблені ігри, дивитися відео та спілкуватися без обмежень. Швидке заряджання потужністю 22.5 Вт за хвилини поповнить заряд на кілька годин роботи.

Інтерактивна капсула Live Island 2.0 у верхній частині екрану допоможе тобі завжди залишатися в курсі подій. Ти не пропустиш важливий дзвінок і триматимеш під контролем усі повідомлення та нагадування, отримуючи актуальну інформацію в режимі реального часу.

Щоб розблокувати Nubia V70, достатньо одного дотику до сканера відбитків пальців, вмонтованого у бічну панель. Сканер гарантує повну безпеку особистої інформації та миттєвий доступ до смартфону для свого власника.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Золотистый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 22.5 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, ГЛОНАСС, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G57 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Unisoc T616 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 261 |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 108 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Фотокамера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C Аудио 3,5 |
| Комплектация | Смартфон Зарядний пристрій Кабель Захисна плівка Чохол Інструкція Гарантійний талон |
| Модель смартфона: | ZTE Nubia V70 |
| Операционная система | Android 14 |
| Основна камера | 108 Мп + 2 Мп, f/1.75 |
| Тип слота: | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | автоматичне |
| Фронтальна камера: | 16 Мп |