Оціни функціональність і якість збірки ZTE Blade A36. Насолоджуйся переглядом контенту на суперчіткому дисплеї, зображення на якому відрізняється високим рівнем плавності завдяки частоті оновлення 90 Гц. Передова мобільна платформа забезпечує стабільність і вражаючу швидкодію в процесі вирішення ресурсоємних завдань. Камери надають широкі можливості для створення якісних фотознімків. Ємна батарея забезпечує заряд енергії для смартфона на цілий день. Завдяки продуманій конструкції корпусу і якісним матеріалам смартфон захищений від неприємностей в різних сценаріях використання.

6,75-дюймовий дисплей з високою роздільною здатністю має візуально комфортне співвідношення сторін і відрізняється природною передачею кольорів. З частотою оновлення 90 Гц динамічні сцени відображаються плавно і з максимальною кількістю деталей, щоб ти міг отримати яскраві емоції від перегляду відео та ігор. Ультратонкі рамки забезпечують кращий огляд робочої області екрану. Підтримка широкого колірного діапазону робить зображення максимально реалістичним. Завдяки збільшеній контрастності та оптимальній яскравості до 500 ніт гарантовано чітке відображення контенту навіть при яскравому денному освітленні.

Акумулятор ємністю 5000 мА·год доповнений алгоритмами ефективного енергоспоживання і дозволяє активно користуватися смартфоном протягом усього дня, не хвилюючись про те, що батарея розрядиться. Ти можеш швидко заповнити рівень заряду за допомогою 10-ватної підзарядки, скориставшись універсальним портом USB Type-C.

Смартфон ZTE Blade A36 демонструє високі результати в швидкодії та продуктивності з блискавичним відгуком системи навіть під максимальним навантаженням. Продуктивна мобільна платформа доповнена збільшеним об'ємом оперативної пам'яті, щоб забезпечити стабільну роботу в режимі багатозадачності і гарантувати перевагу в динамічній грі при пікових навантаженнях. Обсягу сховища точно буде достатньо для архівування важливих файлів, які часто необхідні під рукою.

Основна камера 8 Мп створює чіткі і деталізовані фотографії з будь-якого ракурсу і при різному освітленні завдяки збільшеній площі сенсора. Лінзи, використані в фотооптиці, на 40% більш прозорі для високого рівня деталізації. Ти можеш отримати якісні знімки, вловлюючи моменти буквально на ходу і зберігаючи яскраві моменти пригод. 5-мегапіксельна фронтальна камера завжди забезпечує точну картинку, оптимальну для відеодзвінків і робочих конференцій. Використовуй професійний фотоінструмент з додатковими алгоритмами штучного інтелекту, які дозволяють створювати цікаві кадри в будь-який час і в будь-якому місці.

Модель смартфона ZTE Blade A36 поєднує мінімалістичний витончений дизайн з якісними матеріалами. Задня панель плавно зливається з корпусом, створюючи гармонійне враження. Чіткість бічних граней і плавність заокруглених кутів переплітаються, створюючи візуалізацію сучасного стилю. Витончений корпус виглядає практично і зручний у використанні. Смартфон приємно як просто тримати в долонях, так і активно використовувати протягом усього дня.

Вбудована антена з розширеним діапазоном розроблена для оптимізації бездротових інтерфейсів. Рішення гарантує стабільну роботу Wi-Fi, Bluetooth, GPS і мобільних мереж 4.5G, адаптуючи параметри підключення в поточних обставинах в режимі реального часу. Автоматичне регулювання сигналу знижує затримки і підвищує точність передачі даних. Це дозволяє смартфону ZTE Blade A36 підтримувати надійний зв'язок в різних умовах, забезпечуючи комфортну взаємодію з сервісами і додатками.

Сканер обличчя дає можливість користувачеві отримати швидкий санкціонований доступ до даних в гаджеті. Використовуючи функціонал Live Island 2.0 відразу після розблокування, ти точно не пропустиш жодного важливого повідомлення або запланованої події, які відображаються на острівці в режимі реального часу.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 2G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Реплика | Нет |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Беспроводные технологии | Bluetooth 5.2 |
| Разъемы | 3.5 мм (mini-Jack), Type-C |
| Тип матрицы | IPS |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.75 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc T7200 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Объём встроенной памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 2000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Связь и коммуникации | |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 10 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 13 Мп |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер лица, Датчик освещенности, Датчик приближения, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 167.64 мм |
| Ширина | 77.37 мм |
| Толщина | 8.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон Кабель Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Інструкція Гарантійний талон |
| Тип слота | SIM + SIM + MicroSD |
| Модель смартфона: | ZTE Blade A36 |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Можливості AI | AI - покращення фото Gemini |