ZTE Blade A56 стане чудовим рішенням для користувачів, які шукають потужний, стильний і багатофункціональний девайс для щоденних завдань і розваг. Модель поєднує екран з великою діагоналлю, високу продуктивність, ємний акумулятор і програмне забезпечення, що регулярно оновлюється. Плавний скролінг і насичена картинка на дисплеї з широкими кутами огляду дозволяє з комфортом проводити час в соціальних мережах і іграх. Камера допомагає створювати якісні фотографії з різних ракурсів.

Великий 6,75-дюймовий дисплей з частотою оновлення 90 Гц забезпечує яскраві емоції та новий рівень комфорту в процесі використання смартфона. Плавність анімацій, швидкий відгук, насичені відтінки і висока яскравість 500 ніт забезпечують приголомшливий візуальний досвід під час читання, перегляду фільму або геймінгу. Зображення в роздільній здатності HD+ відрізняється чіткістю і високою деталізацією кожного кадру.

Батарея ємністю 5000 мА·год забезпечує роботу смартфона ZTE Blade A56 до 30 годин без перерви навіть при активному використанні. Ти можеш дивитися відеоконтент, скролити соціальні мережі, дзвонити або вмикати навігацію в автомобілі. Можна блискавично поповнити заряд, що особливо важливо в поїздках і в насиченому робочому графіку. Навіть після сотень циклів підзарядки акумулятор зберігає високий відсоток початкової ємності.


Стабільна робота смартфона ZTE Blade A56 забезпечується сучасним чіпсетом Cortex-A75. Процесор відрізняється поліпшеною енергоефективністю і гарантує високу продуктивність в різних сценаріях використання. Запускай ресурсомісткі додатки, ігри зі складною графікою, не втрачаючи чуйності в управлінні і користуючись системою без помилок і затримок.
Великий обсяг ОЗУ гарантує плавний геймінг і швидке перемикання між програмами, повністю вирішуючи проблему багатозадачності. Вбудованої пам'яті достатньо для зберігання об'ємних архівів. Збільшити обсяг сховища можна за допомогою слота для карти пам'яті. Ти можеш завжди тримати під рукою важливі файли та архіви.


Потрійна система камер дає можливість зафіксувати кожен момент. Завдяки 13-мегапіксельній камері з алгоритмами на базі штучного інтелекту ти можеш з легкістю робити знімки в будь-яких умовах. Ти отримаєш чіткі та деталізовані фотознімки навіть при низькому рівні освітлення. В автоматичному режимі система підбирає оптимальні налаштування для кожного кадру залежно від обставин. Фронтальна камера на 8 Мп дозволяє створювати виразні селфі, а також забезпечує деталізовану картинку для відеодзвінків.
Використовуй Gemini у своєму смартфоні. Інтелектуальний помічник від Google пропонує широкий спектр опцій. Gemini з легкістю пише тексти, шукає і генерує зображення, відповідає на питання, і при цьому можна використовувати як текстовий, так і голосовий ввід, делегуючи безліч корисних завдань. Інтелектуальна взаємодія, невимушена творчість і можливості штучного інтелекту пропонуються для комфортного використання гаджета.


Безперебійна робота мережі з поліпшеною швидкістю завантаження і потоковою передачею даних дозволяє залишатися на зв'язку всюди і завжди. Використовуючи модуль Bluetooth 5.2, можна підключати навушники, смарт-годинники та іншу периферію без зайвих налаштувань і проводів. При необхідності дротового підключення можна скористатися портом USB Type-C або роз'ємом 3,5 мм.
Розблокуй свій телефон безпечно і зручно, використовуючи датчик розпізнавання обличчя або сканер відбитків пальців.

Відкрийте для себе Live Island: динамічний інтерактивний центр повідомлень і оновлень в режимі реального часу. Будь на зв'язку і не пропускай важливі події.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Беспроводные технологии | Bluetooth 5.2 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Золотистый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Реплика | Нет |
| Разъемы | 3.5 мм (mini-Jack), Type-C |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G , 4G (LTE), 2G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Акселлерометр, Компас, Датчик приближения |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 193 г |
| Высота | 167.64 мм |
| Толщина | 8.3 мм |
| Ширина | 77.37 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.75 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 260 |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 13 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Процессор | Unisoc T7200 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Связь и коммуникации | |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, ГЛОНАСС, GPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон Кабель Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Інструкція Гарантійний талон |
| Модель смартфона: | ZTE Blade A56 |
| Можливості AI | AI - покращення фото Gemini |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Тип слота | SIM + SIM + MicroSD |