OPPO Reno13 5G — стильний смартфон з тонким корпусом та хорошою системою камер, за допомогою якої ви зможете робити неймовірні світлини та відео. Ґаджет має сучасний і стильний дизайн. Його тонкий та легкий корпус, виконаний з алюмінію, забезпечує не лише преміальний вигляд і комфорт, але й високу міцність, гарантуючи надійність і довговічність.
Особливості:
- великий екран з роздільною здатністю 120 Гц;
- потрійна основна камера;
- висока автономність роботи;
- витончений дизайн, захищений за стандартом IP69.
Удоскональте свій досвід завдяки користуванню надяскравим 6,59-дюймовим AMOLED-екраном. Висока роздільна здатність 1256x2760 та частота оновлення 120 Гц дозволять повністю зануритися у зображення. Це робить його ідеальним для ігор та перегляду різного мультимедійного контенту. А скло Gorilla Glass 7i забезпечує високу міцність дисплея, стійкість до подряпин та ударів, зберігаючи при цьому його прозорість і чіткість відтворювання.
OPPO Reno13 оснащений потужним 8-ядерним процесором MediaTek Dimensity 8350, що забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу навіть у режимі багатозадачності. Смартфон справляється з інтенсивними іграми, гарантуючи швидкий відгук і мінімальні затримки. AI HyperBoost оптимізує продуктивність пристрою. Завдяки AI HyperBoost, ігровий процес стає більш стабільним і плавним, а також знижується нагрівання пристрою під час активного використання. Тривалу автономну роботу забезпечує місткий акумулятор на 5 600 Вт, а завдяки швидкій зарядці 80 Вт ви не будете довго чекати поновлення енергії ґаджета.
Ця модель оснащена потужною системою камер, яка дозволяє знімати професійні фотографії та відео в будь-яких умовах. Основна камера включає кілька об'єктивів, що забезпечують високу роздільну здатність та чудову чіткість зображень навіть за складного освітлення. Камера підтримує режим нічної зйомки, що дозволяє отримувати деталізовані і яскраві фото навіть у темряві.
Фронтальна камера смартфона спроєктована для ідеальних селфі. Вона має широкий кут огляду, що дозволяє захопити більше фону та створювати виразні портрети. Камера також підтримує AI Beauty режим для поліпшення якості знімків, додаючи природну м’якість та деталізацію шкіри.

- витончений дизайн;
- 6.59"-дюймовий дисплей;
- основна камера 50 МП;
- відмінний ігровий досвід;
- ефективне охолодження;
- акумуляторна на 5600 мАг;
- надійний захист від пилу та вологи.
Сучасний стиль відкриває нову естетику, поєднуючи інноваційні елементи в гармонійний дизайн зі світловими та тіньовими акцентами, що уособлюють оновлення та прогрес.


Тонкий корпус зручно лягає в руку, а його текстурована поверхня перешкоджає ковзанню смартфона. Крім того, він дуже легкий, що дозволяє користуватися ним без жодного відчуття втоми.
Смартфон оснащений 6.59"-дюймовим дисплеєм із частотою 120 Гц для плавного перегляду та ігор без мерехтіння. Майже невидимі рамки й вигнуті краї створюють ефект занурення та додають естетичності.


Цей ґаджет оснащений кращим набором камер для створення незабутніх фотошедеврів. Він пропонує вам основну камеру на 50 МП, надширококутну камеру, портретну камеру та ультрачітку селфі-камеру на 50 МП.
Завдяки функції Livephoto ви зможете ловити живі кадри та насолоджуватися яскравими моментами зі свого такого цікавого життя.


Фотографуйте незрівнянні портрети навіть при слабкому освітленні. Зберігайте свої емоції, щоб насолоджуватись спогадами та розділяти їх з близькими.
Сміливо беріть смартфон з собою на вечірку біля басейну та знімайте неймовірні кадри. Передова водонепроникність цього телефону дає змогу без проблем знімати під водою всі моменти, від бризок до посмішок.


Фіксуйте яскраві концерти чи зворушливі моменти у надчіткому 4K-відео з насиченим звуком завдяки трьом мікрофонам і технології аудіозуму.
Завдяки технології BeaconLink та сертифікату TÜV Rheinland, ви зможете залишатися на зв’язку навіть у місцях без мережі, віддалених походах чи на концертах.


Завдяки покращеним алгоритмам штучного інтелекту для стабілізації кадру та контролю температури, AI HyperBoost оптимізує ресурси для забезпечення безперебійної гри, отримавши сертифікат TÜV SÜD Lag-Free Mobile Gaming Rating S.
Грайте плавно з високою частотою кадрів і зниженим енергоспоживанням. Фірмова технологія OPPO Adaptive Frame Booster забезпечує стабільні 120 кадрів/с і на 18% ефективніше використання заряду.


Занурюйтесь у гру завдяки подвійним стереодинамікам і O-Haptics, що з лінійним двигуном по осі X покращують тактильний зворотний зв’язок, роблячи гру більш захоплюючою.
Завдяки штучному інтелекту, ефективному розсіюванню тепла та найбільшій випарній камері серії Reno телефон залишається прохолодним навіть в іграх, знижуючи нагрів на понад 1.5 ℃.


OPPO Reno13 5G обладнаний акумуляторною батареєю на 5600 мАг, одного повного заряду якої вистачить на тривалий термін активного використання ґаджета. Швидке заряджання батареї 80 Вт SUPERVOOC Flash Charge дозволить вам миттєво поновити заряд вашого смартфона.
Цей смартфон має сертифікацію IP69, IP68 і IP66, що гарантує виняткову водо- та пилонепроникність, здатність витримувати воду при високій температурі та тиску.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Цвет | Синий |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.59 дюйм |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 460 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 3350 МГц |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5600 мА/ч |
| Мощность зарядки | 80 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 50 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Сканер лица, Пылезащитный корпус, Аудиоплеер, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 157.9 мм |
| Ширина | 74.7 мм |
| Толщина | 7.2 мм |
| Вес | 181 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | автофокус, електронна стабілізація |
| Оперативная память | 12 Гб |
| Операционная система | Android 15.0 |
| Модель смартфона: | Oppo Reno 13 |
| Корпус | скло, алюмінієва рамка, пило/вологозахист, IP66, IP68, IP69 |
| Встроенная память | 256 Гб (UFS 3.1) |
| Фронтальна камера | 50 Мп, f/2.0, 21 мм, 90° |
| Архітектура | 1x3.35 ГГц Cortex-A715, 3x3.2 ГГц Cortex-A715, 4x2.2 ГГц Cortex-A510 |
| Слоти | 2 або 1 + eSIM |
| Тип екрана | AMOLED, HDR10+ |
| Захист екрана | Corning Gorilla Glass 7i |
| Основна камера: | 50 Мп, f/1.8, 26 мм, 79°, 1/1.95" |
| Датчик глибини | 2 Мп, f/2.4 |
| Надширококутний | 8 Мп, f/2.2, 15 мм, 116°, 1/4" |
| Графічний процесор: | Mali-G615 MC6, 6 ядер, 1400 МГц |
| Процесор (SoC) | MediaTek Dimensity 8350, 3.35 ГГц, 8 ядер |
| Экран | 6.59", 2760x1256 (20:9), 460 ppi, 120 Гц |
| Выполнение | безрамковий |