10 999 ₴
9 399 ₴
Натхненний культовою серією Galaxy S, новий Galaxy Tab A11+ виглядає стильно та вишукано. Його плавний силует та елегантна конструкція доповнюють преміальний дизайн, що відповідає фірмовому стилю Galaxy. Доступний у класичному сірому кольорі, Galaxy Tab A11+ стане вашим універсальним помічником на кожен день.
.jpg)
З підвищеною потужністю ЦП та ГП, продуктивність Galaxy Tab A11+ завжди залишається оптимальною для будь-яких задач. Чи то ігровий процес, пряма трансляція чи виконання робочих завдань - Galaxy Tab A11+ забезпечує плавну роботу без перерв і затримок.
.jpg)
Діліться усім з Gemini на Galaxy Tab A11+, щоб отримати поради щодо того, що ви бачите. Просто утримуйте бічну клавішу, щоб почати, та діліться екраном або зображенням з камери з Google Gemini, щоб отримати рекомендації. Ведіть вільну розмову, яка допоможе отримати потрібні відповіді.
.jpg)
Galaxy Tab A11+ пропонує великий обсяг пам'яті та сховища. Завдяки оперативній пам'яті до 8 ГБ та обсягу сховища до 256 ГБ планшет забезпечує швидку та плавну багатозадачність, а також має достатньо місця для великих файлів. Крім того, за потреби можна розширити обсяг сховища до 2 ТБ за допомогою картки microSD.
.jpg)
Завдяки потужності заряджання 25 Вт, технологія супершвидкого заряджання у Galaxy Tab A11+ забезпечує зручне використання планшета протягом тривалого часу. Для роботи чи розваг - цей пристрій відрізняється неабиякою надійністю завдяки батареї ємністю 7040 мА*год.
.jpg)
Насолоджуйтесь плавним і яскравим дисплеєм планшета Galaxy Tab A11+, створеним для розваг. Висока частота оновлення 90 Гц забезпечує природний і легкий рух під час перегляду відео, гортання стрічки соціальних мереж та ігор. Дисплей залишається яскравим і чітким навіть під прямими сонячними променями, забезпечуючи чудову видимість будь-де та будь-коли.
.jpg)
Будьте ближче. Galaxy Tab A11+ оснащений фронтальною камерою на 5 МП для чіткіших і якісніших відеодзвінків. Незалежно від того, чи спілкуєтеся ви з родиною, чи працюєте в команді, покращена чіткість дозволяє бачити кожну посмішку і вираз обличчя у реалістичних деталях.
.jpg)
Galaxy Tab A11+ оснащений чотирма динаміками, розробленими компанією Dolby, які забезпечують насичений багатовимірний звук. Від улюблених плейлистів до нових фільмів - захопливий 3D-звук занурює вас у дивовижно чіткий, чистий і глибокий світ звуків. Galaxy Tab A11+ також має аудіороз'єм 3,5 мм, тож ви зможете зручно насолоджуватися контентом за допомогою дротових навушників.
.jpg)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 11 дюйм |
| Цвет | Серый |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | MediaTek Dimensity 7300 |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Операционная система | Android |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Разрешение экрана | 1920×1200 |
| Состояние | Новое |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A11+ |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 7040 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Быстрая зарядка, Устойчивость к царапинам, Акселерометр, Датчик освещенности, Геомагнитный датчик, Датчик приближения, Сенсор расстояния, Гироскоп |
| Материал корпуса | Металл |
| Мультимедиа | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Встроенный динамик | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Звук | Стерео |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 8.0 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5.0 |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 482 г |
| Длина | 257.1 мм |
| Толщина | 6.9 мм |
| Ширина | 168.7 мм |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 207 |
| Тип экрана | TFT |
| Матриця | IPS |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Память | |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Работа в режиме телефона | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, GPS, Beidou |
| Интерфейсы | |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-С та Роз'єм 3.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 7040 до 15 годин у режимі програвання відео |
| Быстрая зарядка | 25 Вт |
| Версия ОС | Android 16 |
| Комплектация | Планшет, кабель живлення, фіскальний чек, документація |
| Модельный год | 2025 |
| Память и процессор | |
| Графічний адаптер | ARM Mali-G615 MP2 |
| Камера | |
| Камера | фронтальна 5 Мп; тилова 8 Мп, зйомка відео 1920x1080, з автофокусом |