



29 999 ₴
26 999 ₴



При товщині всього 5,99 мм motorola edge 70 є найтоншим смартфоном у своєму класі. Він виконаний із авіаційного алюмінію, захищений склом Gorilla® Glass 7i та має ступінь захисту IP68/IP692.

Заряджайте свої повсякденні пригоди за допомогою довговічного кремнієво-вуглецевої батареї

Знімайте з будь-якого ракурсу за допомогою потрійної системи, що складається з основної, надширококутної + макро та фронтальної камер високої роздільної здатності


Записуйте реалістичні відео з утричі вищим HDR, отримуючи насиченіші кольори та ширший динамічний діапазон у кожному кадрі

Програмне забезпечення на базі ШІ оптимізує деталізацію, контрастність та чіткість, миттєво створюючи знімки професійного рівня

Функції «Що нового» та «Запам’ятай це» допомагають залишатися в курсі подій та зберігати організованість, заощаджуючи час та дозволяючи зосередитися на найголовнішому

За допомогою Image Studio та Playlist Studio moto ai розпалює вашу уяву, з легкістю перетворюючи ваші ідеї на унікальні візуальні ефекти та саундтреки
Згорнути
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Бронзовый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Модель смартфона: | Motorola Edge 70 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 4800 мА/ч |
| Мощность зарядки | 68 В |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, NavIC, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 159 г |
| Высота | 159 мм |
| Толщина | 5.99 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 446 |
| Разрешение экрана | 2712x1220 |
| Тип экрана | P-OLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 50 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.0 |
| Комплектация | Смартфон Moto Edge 70 Кабель USB Type-C / USB Type-C Інструмент для виймання SIM-картки Захистний магнітний чохол Фірмова ароматизована упаковка Інструкція Гарантійний талон |
| Операционная система | Android 16 |
| Технологии | Акселерометр Гіроскоп Датчик навколишнього кольору Датчик освітлення Датчик наближення Магнитометр Сканер відбитку пальців під екраном |
| Экран | |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 7i |
| Тип екрана | P-OLED, HDR10+ |
| Камера | |
| Кількість осей стабілізації | 2 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Основная камера: | 50 Мп + 50 Мп |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 50 Мп, f/2.0, 4K UHD |
| Аккумулятор | |
| Особливості швидкої зарядки | 68 Вт, TurboPower, 15 Вт бездротова зарядка |