Витончена крива витончено звільняється від традиційних обмежень. Задня панель нагадує художній твір, випромінюючи незвичайну чарівність і забезпечуючи зручне захоплення.

Надчіткий повноекранний дисплей має високе співвідношення екрана до корпусу 94% із надзвичайно вузькими лівою та правою рамками. Висока частота оновлення екрана 120 Гц забезпечує плавну та плавну роботу системи.

Кнопка One-Tap забезпечує виняткову зручність. Подвійне натискання дає змогу швидко запустити FlashSnap. Тривале натискання активує Ella, яка рекомендує персоналізовані послуги штучного інтелекту.

50-мегапіксельна ультранічна камера Sony LYT-700C має виняткову світлочутливість. Завдяки великому сенсору і злиттю пікселів 2,0 мкм вона забезпечує виняткову якість зображення. Вона відмінно підходить для зйомки вдень і вночі.

Ширококутова камера 8 Мп забезпечує широкий огляд для групових фотографій, даючи змогу помістити в кадр більше людей. Завдяки оптимізації облич і антидисторсії по краях, пряме виведення зображення виходить відмінним.

У режимі FlashSnap камера зберігає в кеші 15 кадрів за секунду і за допомогою передових алгоритмів ШІ обирає кращу фотографію, перетворюючи динамічний рух на дивовижний момент.
Завдяки технології штучного інтелекту вам не потрібно натискати на інтерфейс камери, щоб зафіксувати момент. Увімкнувши режим AutoSnap, камера автоматично зробить і покаже найкращу фотографію, заощадивши ваші зусилля та зафіксувавши найкращий момент.
Ультраширококутна камера з кутом огляду 89 градусів дає змогу легко зафіксувати кілька людей в одному кадрі. Будь то селфі або групові знімки, вона зберігає чудові моменти назавжди.

Телефон оснащено портретною камерою з кількома фокусними відстанями. Швидке перемикання між фокусними відстанями точно фіксує взаємодію персонажа з навколишнім середовищем, кадруючи чудові портретні моменти та унікальну чарівність.

Видаляйте непотрібних перехожих, обвівши їх кружком або замазавши, або видаляйте всіх людей у кадрі, давши Ella усну команду. Оновлена версія швидко визначає краї та обробляє складні сцени. Хмарні моделі забезпечують яскраве відновлення зображення. Видаляйте непотрібних перехожих, обвівши їх кружком або замазавши, або видаляйте всіх людей у кадрі, давши Ella усну команду.
Розумне налаштування тонів фотографії за зонами, оптимізація відблисків і відновлення чистих тонів. Завдяки великій базі даних точно відновлює зображення, забезпечуючи ефективну і точну обробку для чудового візуального досвіду.
Посилює дрібні або розмиті обличчя за допомогою розпізнавання AI, забезпечуючи чіткість і деталізованість облич усіх людей. Також виправляє закриті очі в деяких сценах. Тепер кожна людина на груповому фото може бути в центрі уваги.
Це ідеальний вибір для флагмана 4G. Завдяки восьмиядерному процесору, що поєднує A76 і A55, а також графічному процесору Arm Mall-G57 MC2, він забезпечує плавну гру, тривалий час роботи від батареї, відмінну камеру і плавне відображення.

Оснащений 11-шаровою архітектурою тепловідведення, він створює стабільну основу для відведення тепла. Пластина з фазовим переходом має площу понад 3195 мм², що допомагає збільшити швидкість відведення тепла. Ультракристалічний графіт із теплопровідністю 1800 Вт забезпечує гнучке, але потужне охолодження.

Адаптивна антена в середині корпусу підсилює горизонтальний сигнал WiFi на 30%, зменшуючи перешкоди від захоплення. Затримка в онлайн-іграх становить лише 20 мс, що забезпечує суперплавний ігровий процес.
Захист рівня IP66 справді вражає. Завдяки оптимізованій конструкції корпусу та ретельно розробленим компонентам ризику та шляхам проникнення води, він забезпечує відмінний захист від пилу та води.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Гарантийный срок | 13 мес |
| Цвет | Серый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G , 4G (LTE), 2G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Корпус | скло, пластикова рамка, пило/вологозахист, IP66, ударостійкий, сертифікація SGS |
| Модель смартфона: | Tecno Camon 40 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, NFC, Инфракрасный порт (IRDA), Bluetooth, USB Type-C |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 181 г |
| Высота | 164.16 мм |
| Толщина | 7.34 мм |
| Ширина | 74.64 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G57 MC2 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Mediatek Helio G100 Ultimate |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.78 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 393 |
| Разрешение экрана | 2436x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон, зарядний пристрій, кабель живлення, Інструмент для витягання Sim-карти, документація, гарантійний талон , фіскальний чек |
| Камера | |
| Надширококутний | 8 Мп, 14 мм, 111°, 1/4" |
| Основна камера: | 2 об'єктива |
| Основний об'єктив | 50 Мп, f/1.88, 23 мм, 84°, 1/1.56" |
| Особливості основної камери | спалах, автофокус, оптична стабілізація, нічна зйомка, режим Slow Motion |
| Особливості фронтальної камери | автофокус |
| Фронтальна камера: | 1 об'єктив, в дисплеї, 32 Мп, f/2.2 |
| Память и процессор | |
| можливість розширення оперативної пам'яті | до 16 Гб (8 ГБ + розширення на 8 ГБ) |