38 999 ₴
33 499 ₴

Смартфон виконаний у класичному дизайні з прямими лініями, тонким корпусом і стриманими акцентами, що підкреслюють його преміальний характер. Таке оформлення ідеально підходить як для ділового середовища, так і для щоденного використання. Пристрій виглядає стильно, не перевантажене деталями й залишається актуальним незалежно від модних тенденцій.

Камера пристрою пропонує безліч можливостей для індивідуального налаштування зйомки. Гнучка оптика з ручним вибором фокусу, керування глибиною різкості та освітленням дозволяє точно підлаштовуватись під будь-яку композицію. Перископічний телеоб’єктив на 64 МП з оптичним зумом робить якісні знімки здалеку, а інтелектуальна обробка допомагає отримати чіткі кадри з першого натискання.

Процесор Snapdragon 8 Elite забезпечує миттєвий відгук і плавну роботу за будь-якого навантаження — чи то обробка фото, ігри або багатозадачність. Ємний акумулятор підтримує тривале використання, а функція швидкого заряджання швидко відновлює запас енергії, щоб смартфон завжди був готовий до роботи. Це потужне рішення для тих, хто вимагає максимум від своєї техніки.

Флагманський сенсор фіксує найдрібніші деталі та відтінки навіть у складних умовах освітлення. Він створений для художньої мобільної фотографії, де важлива кожна тінь і кожен блиск. Завдяки захисту від вологи та пилу смартфон можна використовувати за будь-яких умов — кадри будуть чіткими й насиченими за будь-якої погоди.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Коричневый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий, Эко-кожа |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Мультимедиа | |
| Java-приложения | Да |
| Игры | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 64 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Органайзер | Будильник, Календарь, Часы, Планировщик задач, Калькулятор |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Вспышка | Светодиодная |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6600 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мощность зарядки | 80 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Дополнительные функции SMS | Отправка SMS нескольким адресатам, Шаблоны сообщений, Ввод текста со словарем |
| Работа с сообщениями | SMS, MMS, E-mail |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, NavIC, Beidou, Bds |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.85 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 431 |
| Разрешение экрана | 2688x1216 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 228 г |
| Высота | 164.3 мм |
| Толщина | 8.6 мм |
| Ширина | 77.1 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 830 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Процессор | Snapdragon 8 Elite |
| Слоты карты памяти | Нет |
| Частота процессора | 4320 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Зарядка | Power Delivery 3.0 |
| Захист від вологи та пилу | IP68/IP69K |
| Комплектация | Смартфон, зарядний пристрій, чохол, захисна плівка, фіскальний чек, гарантійний талон |
| Комунікації | Wi-Fi 802.11be, dual-band, Wi-Fi Direct Bluetooth 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, aptX Lossless NFC-чип |
| Корпус | шкіра, алюмінієва рамка, пило/вологозахист, IP68, IP69 |
| Модель смартфона: | ZTE Nubia Z70S Ultra |
| Навігація | aGPS GPS-модуль Dual GPS / L1+L2+L5 / ГЛОНАСС Galileo / E1+E5a / цифровий компас |
| Надширококутний | 50 Мп, f/2.0, 13 мм, 122°, 1/2.88" |
| Операционная система | Android 15.0 |
| Основна камера: | 3 об'єктива: |
| Основний дисплей | 6.85", 2688x1216 (20:9), 430 ppi, 144 Гц |
| Основний об'єктив | 50 Мп, f/1.7, 35 мм, 1/1.3" |
| Особливості основної камери | спалах, лазерний автофокус, оптична стабілізація, електронна стабілізація, нічна зйомка, режим Slow Motion |
| Перископний | 64 Мп, f/2.48, 70 мм, 1/2", оптичний зум 2.7x |
| Потужність зарядки | 80 Вт |
| Фронтальна камера: | Основний об'єктив16 Мп, f/2.5, 24 мм, 1/2.8" Запис відео1080p (30 к/с) |
| Частота оновлення, Гц: | 144 Гц |