Телефон сертифікований TDV, що гарантує відсутність затримок протягом 4 років. Завдяки винятковій міцності немає необхідності в частій заміні. Насолоджуйтесь тривалою безперебійною роботою та бездоганним користувацьким досвідом.
Завдяки великій батареї ємністю 5200 мА/г він витримує понад 2000 циклів заряджання. Навіть після 5 років використання залишається понад 80% ємності. Система заряджання зі штучним інтелектом вивчає ваші звички. Надзвичайно високий цикл життя забезпечує довговічність.

Деталі відображаються чіткіше, сенсорне управління працює плавніше, а екран добре видно на вулиці.

У ситуаціях, коли немає покриття мережі або мережа слабка, наприклад під час пригод на природі, гірських походів, концертів, у підземних паркінгах та інших випадках із поганими умовами мережі, прямий зв'язок між пристроями Bluetooth дозволяє здійснювати двосторонні голосові дзвінки, надсилати та отримувати текстові та голосові повідомлення.

Незалежно від того, чи це запилене будівельне майданчик, вітер та дощ, чи випадковий контакт з водою у повсякденному житті, пристрій працює бездоганно.

Завдяки високоміцній конструкції від внутрішньої до зовнішньої частини корпусу, пристрій витримує падіння з висоти 1,5 м.

50-мегапіксельна надчітка основна камера, підсвічування та нічні сцени є чіткішими, а деталі відтворюються точніше.
Імпортуйте алгоритм Best Moment, щоб отримати чіткі фотографії навіть під час зйомки стрибаючих людей на відкритому повітрі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 13 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Модель смартфона: | Tecno Spark 40 |
| Операционная система | Android 15 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, ГЛОНАСС, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 192 г |
| Высота | 165.6 мм |
| Толщина | 7.67 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G52 MC2 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Mediatek Helio G91 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 396 |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка | Светодиодная |
| Фотокамера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Документація, Інструмент для витягання Sim-карти, Кабель USB Type-C, Смартфон, Чохол |