
Зарядна станція з чистою синусоїдою Oukitel P2001E plus - це надійне резервне джерело енергії, яким ви можете користуватися як вдома, так і в тривалій подорожі або в кемпінгу. Місткості 2048 Вт-ч вистачає для живлення більшості побутового електроустаткування. Підключайте зарядну станцію до автоматичного перемикача резервного живлення та забезпечуйте стабільну роботу освітлення та іншого електроустаткування при перебоях з електропостачанням. Станція оснащена: - чотирма розетками змінного струму сумарною потужністю 2400 Вт; - двома портами DC5521; - автомобільною розеткою 24В/10А; - одним портом USB Type-C PD 100W, що забезпечує блискавичну швидкість зарядки девайсів; - двома портами USB Type-C з PD 20W; - одним портом USB Type-C із PD 45W; – двома портами USB-A з максимальною потужністю заряджання 18 Вт. Поповнити заряд Oukitel P2001E plus можна: - за допомогою сонячних панелей; станція підтримує максимальну вхідну потужність 1000 Вт через сонячне заряджання та заповнює заряд батареї до 100% за 5 годин; - від електромережі лише за 1,9 години до 100%; зарядна станція підтримує швидке заряджання потужністю до 1800 Вт; – через автомобільну розетку постійного струму. Налаштуйте швидкість заряджання станції за допомогою спеціальної ручки. Надійні акумулятори LiFePO4 стійкі до високих температур, вони витримують більше 3500 робочих циклів. Система захисту акумулятора BMS забезпечує його відмінну продуктивність та довговічність. LCD дисплей зі зрозумілою індикацією сповіщатиме вас про поточний стан роботи, а кнопки керування живленням кожного типу роз’ємів дозволять легко активувати необхідні роз’єми. Встановлюйте дистанційне керування зарядною станцією, незалежно від того, де ви знаходитесь. Зарядна станція Oukitel P2001E plus також може виконувати роль джерела безперебійного живлення, що допоможе зберегти ваше домашнє електроустаткування від стрибків напруги при раптовому вимиканні електроенергії. Вона автоматично перемикається на живлення від батареї протягом 10 мс після вимкнення електроенергії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Вес | 22 кг |
| Высота | 320 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 399 мм |
| Зарядка батареи | От сети, От автомобильной зарядки, От солнечной энергии |
| Количество заряжаемых устройств | 13 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Беспроводная зарядка устройств, С ручкой, Быстрая зарядка батареи, Приложение IOS/Android |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Ширина | 286 мм |
| Основные | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-C | 4 |
| Ємність, Вт*г | 2048 |
| Індикація заряду | Є |
| Адаптер змінного струму | 1800 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 x 45 Вт, 2 х 20 Вт |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Дисплей | Є |
| Додаток IOS / Android | Є |
| Життєвий цикл | 3500+ циклів |
| Захист від перенапруги | Є |
| Змінний струм | 4 х 220 В |
| Максимальна вхідна потужність | 1800 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | Одночасно заряджуваних пристроїв |
| Прикурювач | 1 |
| Роз'єм прикурювача | 120 Вт |
| Сонячна панель | 1000 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Тип заряджання станції | Заряджання від прикурювача автомобіля * Заряджання від мережі * Заряджання від сонячної панелі |
| Управління зі смартфона | Є |
| Час заряджання від мережі | 1.8 - 2.3 год |
| Час заряджання від сонячної панелі | 5 год (1000 Вт) |
| Швидке заряджання батареї | Є |
| Пользовательские характеристики | |
| Защита от короткого замыкания | Є |
| Защита от перегрева | Є |
| Номинальная мощность | 2400 Вт |
| Назначение | Для великої побутової техніки * Для дрібної побутової техніки* Для електроніки |
| Пиковая мощность | 4800 Вт |
| Рабочая температура | від 0°С до +40°C |
| Ручка для переноса | Є |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |