31 999 ₴
30 999 ₴


Інновації відкривають нові можливості. Інженерний геній та майстерність зробили ідеальний баланс реальністю. Зустрічайие неймовірно тонкий Galaxy S25 Edge.

Тонкий, але надійний
Створений з титану з ювелірною точністю
Скляна броня
Ультраміцні передня та задня панелі
IP68
Вода не страшна
Оснащена технологіями штучного інтелекту, система нового покоління ProVisual Engine працює ще швидше завдяки потужному процесору Galaxy S25 Edge. Втілюйте творчі задуми – від зйомки до редагування – з удосконаленою камерою та професійним інструментам на Galaxy S25 Edge.


Удосконалений основний фотомодуль Galaxy S25 Edge з високороздільною матрицею 200 МП та ProVisual Engine зі штучним інтелектом виводять передачу кольору та деталей на якісно новий рівень – і вдень, і вночі. Ви можете також наближати сцену та знімати з підвищеною чіткістю завдяки зуму, керованому ШІ.
Видаляйте небажаний фоновий шум у ваших відео за допомогою Audio Eraser, щоб ними одразу захотілося поділитися. Galaxy AI вдосконалює аудіозаписи, обробляючи різні типи звуків – голоси, музику, вітер тощо.*

Представляємо найпотужніший процесор, Snapdragon® 8 Elite Mobile Platform для Galaxy. Це рушійна сила, що забезпечує швидку обробку даних і продуктивність штучного інтелекту.


Завдяки інноваційній технології mDNIe, вбудованій у спеціально розроблений процесор, та оптимізованому програмному забезпеченню, тривалий час роботи батареї Galaxy S25 Edge забезпечує довгі години задоволення від перегляду відеороликів.
Отримуйте персональні зведення впродовж від Now Brief. Почнніть ранок зі стислого огляду майбутнього дня: перевірте свій останній Показник енергії та нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.

Personal Data Engine об'єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.

Отримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Новий домашній екран у вашому розпорядженні з широкими можливостями налаштування макетів і новими віджетами. Сповіщення в реальному часі дають змогу відстежувати поточні дії, наприклад, голосові записи на панелі Now Bar, у рядку стану або у верхній частині панелі сповіщень.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Модель телефона | Samsung Galaxy S25 Edge |
| Захист корпусу | скло, титанова рамка, пило/вологозахист, IP68 |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Модель смартфона: | Samsung Galaxy S25 Edge EU |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Разрешение экрана | 3120x1440 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 512 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | Snapdragon 8 Elite |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 4470 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 830 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Спутниковая навигация | Bds, Galileo, GPS, QZSS, Beidou |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 3900 мА/ч |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Мощность зарядки | 25 В |
| Мультимедиа | |
| Количество мегапикселей камеры | 200 Мп |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 12 Мп |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Датчик Холла, Режим защиты зрения, Геомагнитный датчик, Быстрая зарядка, Сканер лица, Пылезащитный корпус, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 158.2 мм |
| Ширина | 75.6 мм |
| Толщина | 5.8 мм |
| Вес | 163 г |
| Аккумулятор | |
| Підтримка швидкої зарядки | бездротова (15 Вт); швидка, USB Power Delivery 3.0 (25 Вт) |
| Камера | |
| Основна камера, Мпікс | 200 Мп + 12 Мп |
| Основна камера - додатково | Основний об'єктив 200 Мп, f/1.7, 1/1.56", 2x Надширококутний12 Мп, f/2.2 |
| Фронтальна (селфі) камера, Мпікс | 1 об'єктив, в дисплеї Основний об'єктив12 Мп, f/2.2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон, кабель , документація , фіскальний чек , гарантійний талон |
| Операционная система | Android 15.0 |