2 399 ₴
1 999 ₴
Огляд Power Bank Romoss 30000mah Sense8+ (PHP30-401-02) білий
Зовнішній акумулятор Romoss 30000mah Sense8+ оснащений 5 портами, завдяки чому ви зможете зарядити з його допомогою кілька пристроїв одночасно. Збільшеної ємності батареї 30000 мАг гарантовано вистачить на підзарядку кількох девайсів або на багато циклів для одного девайса. Технології швидкого заряджання QC 3.0 і PD скорочують час підзарядки, а 10 рівнів захисту роблять процес не тільки швидким, а й безпечним.


Romoss 30000mah Sense8+ має високу ємність і зможе подарувати вам почуття впевненості в тому, що ви завжди будете на зв'язку. Корпус повербанка має компактні габарити з урахуванням збільшеної ємності і важить акумулятор зовсім небагато, щоб стати вашим нерозлучним супутником у поїздках. Виготовлений із міцного пластику, повербанк відмінно переносить дорогу в сумці чи рюкзаку, повністю зберігаючи працездатність у будь-якій подорожі.
Акумулятор Romoss 30000mah Sense8+ має 5 портів. 3 порти (USB Type-C, MicroUSB, Lightning) використовуються для підзарядки самого повербанка, 3 порти (USB Type-C, 2х USB) забезпечують швидку підзарядку інших пристроїв. Таким чином, ви зможете в один і той же час заряджати до трьох девайсів.


Стандарт швидкого заряджання QC 3.0, реалізований в акумуляторі, заряджає до 4 разів швидше порівняно із звичайною зарядкою і на 12% швидше за стандарт QC 2.0. Технологія Power Delivery, яку також підтримує Romoss 30000mah Sense8+, рекомендована Apple для швидкого заряджання смартфонів, починаючи з iPhone 8 і закінчуючи пізнішими моделями. Слід врахувати, що при одночасному зарядженні кількох пристроїв технологія швидкого заряджання не працює, і підзарядка відбувається зі звичайною швидкістю.
10-рівневий інтелектуальний захист захищає від перевантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань та ін. Таким чином, Romoss 30000mah Sense8+ гарантує вам не тільки швидке, але й безпечне поповнення заряду.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Romoss |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Разъемы | USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Особенности | Быстрая зарядка, Индикатор уровня заряда |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 168 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 32.8 мм |
| Вес | 671 г |
| Основные | |
| Кількість інтерфейсів для зарядки пристроїв | 3 |
| Вихідна сила струму | 1.5 A 2 A 2.1 A 3 A |
| Функції зарядки | Power Delivery (PD) Quick Charge 3.0 Стандартна |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для смартфонів, Для планшетів, Для смарт-годинників та браслетів |
| Мощность, Вт | 18 Вт |
| Выходные интерфейсы | USB USB Type-C |