11 999 ₴
10 999 ₴
Motorola G77 8/256GB Black Olive (PBAW0026RS) – це смартфон, котрий поєднує стильний дизайн, передові технології та функціональність, яка задовольнить найвибагливішого користувача. Смартфон приваблює своєю батареєю на 5200 мА·год, що дозволяє насолоджуватися довгими годинами роботи без необхідності постійної підзарядки, а система TurboPower™ 30 забезпечує блискавично швидке заряджання. Стильний корпус у кольорі PANTONE Black Olive підкреслює сучасний і елегантний вигляд, а витривалість до екстремальних умов життя свідчить про його надійність.

Смартфон Motorola G77 вирізняється неабиякою продуктивністю, що є результатом злагодженої роботи його високотехнологічного оснащення. Восьмиядерний процесор MediaTek Dimensity 6400 із частотою до 2,5 ГГц гарантує блискавичне виконання всіх завдань – від роботи з документами до запуску найбільш ресурсоємних застосунків та ігор. Пристрій підтримує ультрашвидку мережу 5G, що дає змогу завантажувати відео, фільми чи працювати з потоковим контентом без жодних затримок.
8 ГБ оперативної пам’яті гарантують комфортне виконання будь-яких завдань. А з внутрішнім сховищем обсягом 256 ГБ та можливістю розширення до 2 ТБ з картою microSD, простір для ваших ідей та файлів більше не обмежений. Крім того, смартфон оснащений потужною батареєю, яка забезпечує до 37 годин активного використання без додаткової зарядки. Думаючи про безпеку ваших даних, Motorola G77 має функції сканера відбитків пальців, фейсконтролю та ThinkShield для ще більшого захисту.

Дисплей Motorola G77 – це вікно у світ неймовірного візуального досвіду. Завдяки 6,78-дюймовому Extreme AMOLED-екрану з частотою оновлення 120 Гц будь-які дії стають надзвичайно плавними – чи то прокручування стрічки, перемикання між застосунками, чи ігри. Скло Corning® Gorilla® Glass 7i не лише робить дисплей міцним і захищеним від подряпин та ударів, але й надає йому додаткової довговічності. Пікова яскравість до 5000 ніт забезпечує чіткість зображення навіть під яскравим сонячним світлом.

Технологія Water Touch додає пристрою надійності навіть у вологих умовах, а сертифікати SGS Low Blue Light та SGS Low Motion Blur покращують комфорт перегляду, знижуючи навантаження на очі. Moto G77 також має водонепроникний дизайн IP64, що робить його ідеальним для використання в будь-яких умовах.

Основна камера смартфона має роздільну здатність 108 МП, що дозволяє отримувати неймовірно деталізовані та чіткі знімки навіть у складних умовах освітлення. Додаткова камера на 8 МП із ширококутним об’єктивом та функцією фазового автофокусу розширює ваші можливості творчості. Інноваційна функція moto ai автоматично налаштує параметри зйомки, гарантуючи професійні результати кожного кадру. Фронтальна камера на 32 МП із ретушуванням обличчя і функцією двокамерної зйомки ідеально підходить для креативних селфі чи відеочатів. Миттєве розпізнавання обличчя дозволяє не лише захистити доступ до смартфона, але й робити швидку і якісну зйомку одним поглядом.
Motorola G77 – це потужна техніка у стильному виконанні для життя без компромісів!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу | Вологозахист Пилозахищений |
| Модель смартфона: | Motorola G77 |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Мощность зарядки | 30 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, NavIC, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 182 г |
| Высота | 164.18 мм |
| Толщина | 7.33 мм |
| Ширина | 77.37 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.78 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 380 |
| Разрешение экрана | 2340x1080 |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 108 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | MediaTek Dimensity 6400 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.7 + f/2.2 |
| Комплектация | Moto G77 Кабель USB Type-A / USB Type-C Інструмент для виймання SIM-картки Чохол Інструкція Фіскальний чек |
| Предустановленная ОС | Android 16.0 |
| Технологии | Інтегровано AI |
| Камера | |
| Основна - додатково | подвійний LED спалах, фазовий автофокус, функція визначення обличчя |
| Основна камера: | 108 Мп + 8 Мп |
| Селфі-камера, Мпікс | 32 |
| Фронтальна - додатково | f/2.2 |