49 999 ₴
47 999 ₴

Новий дизайн камери Ambient Island надає пристрою ще більш витончений і преміальний вигляд.

Цей водонепроникний Galaxy, посилений рамкою Armor Aluminum і склом Corning Gorilla Glass Victus 2, створений для тривалої міцності.

Тонкий дизайн забезпечує вишуканий комфорт і надзвичайну зручність.

Відчуйте зручність екрана 6,3" або розширте простір для перегляду ще більше завдяки екрану 6,7".

Від епічних квестів до мережевих ігор у реальному часі – кастомізований процесор забезпечує надзвичайну швидкість і підтримує кастомізований покращувач зображень, який робить контент чіткішим і яскравішим.

Температура батареї під контролем – навіть у найспекотніші моменти гри. Оновлена система охолодження та спеціально розроблений термоінтерфейсний матеріал (TIM) підтримують високопродуктивний процесор під час інтенсивних навантажень. Завдяки ефективнішому розсіюванню тепла вони забезпечують до 29% краще тепловідведення, що дозволяє знизити температуру роботи пристрою.

Ваш день без перерв. Швидка дротова зарядка відновлює рівень заряду майже миттєво – до 55% приблизно за 30 хвилин – і підтримує ваш ритм.


Завдяки ProVisual Engine вдосконалена камера на 50 МП підносить кожен кадр на новий рівень – додаючи більше деталей, насиченіших кольорів і виразності, що відповідає вашому творчому баченню.
Нова функція Горизонтальна фіксація у Суперстабілізації поєднує розширені оптичні кути з гіроскопом та акселерометром, щоб визначати напрямок гравітації та тримати кадр рівним, навіть якщо ви повертаєте пристрій на 360°. Незалежно від того, чи ви їдете кам'янистими стежками, чи берете участь у перегонах, ваші відео будуть завжди плавними та стабільними.

Зум з оптичною якістю забезпечується сенсором Adaptive Pixel. Збільшення 3x є оптичним зумом, а збільшення 2x забезпечує зум з оптичною якістю.


Фронтальна камера Galaxy S26 тепер оснащена процесором обробки зображень з AI (ISP), що дозволяє робити природні селфі з правильними світлотінями – відповідно до тону шкіри та деталей, як-от волосся та брови, – саме так, як ви бачите себе насправді.

Редагуйте фото швидко й легко – з Galaxy AI достатньо лише кілька слів. Додавайте об'єкти, як-от аксесуари, на фото вашого улюбленця, просто описавши бажані зміни звичайною мовою. І Galaxy AI втілить вашу ідею за лічені хвилини.

Поєднуйте ескізи або фото з текстом відповідно до вашого задуму. Завдяки простому текстовому опису або приблизному ескізу Galaxy AI створює готові зображення. Потім ви можете додати набір стикерів до своєї клавіатури або поділитися ним із друзями.

Нова функція Galaxy AI Now Nudge зчитує контекст на екрані та підказує корисні дії. Вона інтелектуально скорочує кількість кроків до наступної дії та навіть пропонує варіанти автозаповнення.

Деталі бронювань і записів на зустрічі можна знайти за лічені секунди, використовуючи звичайну мову. Скористайтесь Finder на головному екрані для пошуку інформації, наприклад, щодо підготовки до майбутньої подорожі (дані про рейси та збережені нагадування чи нотатки). Один пошук об'єднує все, допомагаючи вам запам'ятати, де знаходяться необхідні речі.
Інтерфейс One UI 8.5 адаптується до вашого стилю використання смартфона: він персоналізує ваш Galaxy, щоб полегшити рутинні дії. Простий та інтуїтивний дизайн, контекстні нагадування від Now Brief та розумні підказки від нових функцій Now Nudge та AI-вибір спрощують щоденні задачі одним дотиком.


Підключіть Galaxy S26 до Galaxy Buds4 для легкого налаштування звуку. Чи слухаєте ви музику, чи здійснюєте дзвінки з покращеною чіткістю, ця цілісна екосистема забезпечує безперервне підключення та рух вперед.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип устройства | Флагманы |
| Стандарт связи | 4G (LTE), 5G, 2G, 3G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Тип матрицы | Dynamic AMOLED 2X |
| Модель смартфона: | Samsung Galaxy S26+ |
| Користувацький інтерфейс | One UI |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Інтегровано AI | Да |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Разрешение экрана | 2340x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | Exynos 2600 |
| Количество ядер | 10 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Видеопроцессор | Samsung Xclipse 960 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Спутниковая навигация | QZSS, Galileo, Beidou, GPS |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 4900 мА/ч |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 12 Мп |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Сканер лица, Пылезащитный корпус, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 158.4 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Толщина | 7.3 мм |
| Вес | 190 г |
| Камера | |
| Камера | 12 Мп + 50 Мп + 10 Мп |
| Кількість модулів основної камери | 3 модулі |
| Оптична стабілізація | Є |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп, f/2.2 |
| Аккумулятор | |
| Особливості швидкої зарядки | Quick Charge 2.0, AFCPD |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон, кабель живлення, Керівництво, фіскальний чек |
| Диафрагма | f/2.2 + f/1.8 + f/2.4 |
| Операционная система | Android 16 |