64 999 ₴
59 999 ₴

Новий дизайн камери Ambient Island надає пристрою ще більш витончений і преміальний вигляд.

Цей водонепроникний Galaxy посилений рамкою Armor Aluminum і склом Corning Gorilla Glass, що робить його водночас надійним і стильним.

Наш найтонший наразі смартфон Galaxy Ultra втілює збалансований дизайн – має елегантний вигляд і комфортно відчувається у руці.

Наш найновіший і найпотужніший процесор, призначений максимально розкривати потенціал Galaxy AI у складних багатозадачних операціях. Процесор активує кастомізований покращувач зображень, який у реальному часі підвищує чіткість і плавність відтворення в застосунках і контенті.

Відкрийте для себе екран, який дбає про вашу приватність -- ексклюзив Galaxy S26 Ultra. Просто увімкніть вручну, і Privacy Display використовуватиме інноваційні технології для захисту вашої конфіденційної інформації шляхом приховування всього екрана від сторонніх очей. Або ж ви можете вибрати, що хочете приховати, наприклад, певні програми, усі вхідні повідомлення чи PIN-коди та паролі, коли вводите їх в налаштуваннях, на екрані блокування чи в захищеній папці.

Точність обробки глибини кольору зросла в 4 рази завдяки нашій передовій мобільній технології Digital Natural Image (mDNIe), щоб ви могли бачили кольори та градації саме так, як задумав автор. Від найглибших до найяскравіших відтінків, це дозволяє суттєво покращити графічну продуктивність. ProScaler також підіймає рівень деталізації завдяки вдосконаленій AI-обробці, роблячи зображення ще чіткішими.

Насолоджуйтесь іграми з підвищеними системними вимогами та Galaxy AI завдяки Snapdragon 8 Elite Gen 5 для Galaxy. Це є можливим завдяки процесору Snapdragon 8 Elite Gen 5, розробленому спеціально для Galaxy, та вдосконаленій системі термоконтролю.

Galaxy S26 Ultra підтримує технологію Super Fast Charging 3.0, що забезпечує надшвидке заряджання пристрою, не завдаючи шкоди акумулятору та зберігаючи ваш час.

Galaxy S26 Ultra встановлює новий стандарт Нічної зйомки з ширшими діафрагмами та шумопоглинанням, що забезпечують чіткі та деталізовані відео в умовах слабкого освітлення.



Нова функція Горизонтальна фіксація у Суперстабілізації поєднує розширені оптичні кути з гіроскопом та акселерометром, щоб визначати напрямок гравітації та тримати кадр рівним, навіть якщо ви повертаєте пристрій на 360°.

Завдяки 200 МП ширококутному сенсору камери, вдосконаленому нашим ProVisual Engine, смартфон Galaxy S26 Ultra здатний фіксувати найдрібніші деталі. Зображення з високою роздільною здатністю аналізуються в реальному часі для збереження чіткості текстур і чіткості.


Фокусування на віддалених об'єктах без розмиття – від ідеального 1х оптичного кадру до 100х Космічного AI-зуму, що миттєво підвищує стабільність і чіткість.

Редагуйте фото швидко й легко, використовуючи лише кілька слів та AI. Додавайте на фото свого улюбленця аксесуари та інші елементи, просто описавши бажані зміни, і Galaxy AI реалізує ваш задум за лічені хвилини.

Відкрийте Creative Studio й отримайте окремий простір для створення наборів стикерів. Поєднуйте ескізи або фото з текстом відповідно до вашого задуму. Завдяки простому текстовому опису або приблизному ескізу Galaxy AI створює готові зображення. Потім ви можете додати набір стикерів до своєї клавіатури або поділитися ним із друзями.

Нова функція Galaxy AI Now Nudge зчитує контекст на екрані та підказує корисні дії. Вона інтелектуально скорочує кількість кроків до наступної дії та навіть пропонує варіанти автозаповнення.

Деталі бронювань і записів на зустрічі можна знайти за лічені секунди, використовуючи звичайну мову. Скористайтесь Finder на головному екрані для пошуку інформації, наприклад, щодо підготовки до майбутньої подорожі (дані про рейси та збережені нагадування чи нотатки). Один пошук об'єднує все, допомагаючи вам запам'ятати, де знаходяться необхідні речі.
Інтерфейс One UI 8.5 адаптується до вашого стилю використання смартфона: він персоналізує ваш Galaxy, щоб полегшити рутинні дії. Простий та інтуїтивний дизайн, контекстні нагадування від Now Brief та розумні підказки від нових функцій Now Nudge та AI-вибір спрощують щоденні задачі одним дотиком.


Підключіть Galaxy S26 Ultra до Galaxy Buds4 Pro для легкого налаштування звуку. Чи слухаєте ви музику, чи здійснюєте дзвінки з покращеною чіткістю, ця цілісна екосистема забезпечує безперервне підключення та рух вперед.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип устройства | Флагманы |
| Стандарт связи | 5G, 4G (LTE), 2G, 3G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Тип матрицы | Dynamic AMOLED 2X |
| Модель смартфона: | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Користувацький інтерфейс | One UI |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Інтегровано AI | Да |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Диагональ экрана | 6.9 дюйм |
| Разрешение экрана | 3120x1440 |
| Сенсорный экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 4610 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 840 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Спутниковая навигация | QZSS, Galileo, Beidou, GPS |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Мощность зарядки | 60 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 200 Мп |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 12 Мп |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Пылезащитный корпус, Сканер лица, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 163.6 мм |
| Ширина | 78.1 мм |
| Толщина | 7.9 мм |
| Вес | 214 г |
| Камера | |
| Камера | 50 Мп + 200 Мп + 50 Мп + 10 Мп |
| Кількість модулів основної камери | 4 модулі |
| Оптична стабілізація | Є |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп, f/2.2 |
| Аккумулятор | |
| Особливості швидкої зарядки | Quick Charge 2.0, AFCPD |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон, кабель живлення, Керівництво, фіскальний чек |
| Диафрагма | f/1.9 + f/1.4 + f/2.9 + f/2.4 |
| Операционная система | Android 16 |